Wpis z mikrobloga

Znalazłem na stronie PSS Białystok tort makowy, oraz ładną informację że "Zamówienia na torty przyjmuje oraz profesjonalnym doradztwem służy:" więc zadzwoniłem zamówić. Pani po drugiej stronie słuchawki robi głupią minę tak bardzo, że aż słychać to przez telefon, po czym z drwiną w głosie: "makowy? hehe, nie, coś się panu pomyliło, nie robimy żadnych takich tortów" Przy tym ton sugerujący, że się maksymalnie ośmieszyłem. Odpowiedzi na maila też nie dostałem.
To jest ta profesjonalna obsługa?
#pss #bialystok
  • 16
@MrPickles każdy Lewiatan wygląda źle w środku i zawsze tam pachnie naftalina. PSS Mieszko, Opałek, bojar albo ten na Gajowej to sa sklepy w których wszystko jest maksymalnie ogarnięte, wyfejsowane, czyste. Ja tam wolę PSS.

@totalski a dzwoniłes do kwatery głównej wyrabiania tortów na Pogodnej? ( ͡° ͜ʖ ͡°) może dodzwonić się do jakiejś grazynki z randomowego sklepiku i cię zalała przedświąteczne. Na Pogodnej zamawiałam kiedys jakiś tortowy
@totalski zastanawiające jest to że te panie mają takie oldskulowe fryzury, aż się zaczęłam zastanawiać ostatnio czy to nie jest wpisane w ich dress code "ondulacja,platyna, ma pasować do daszka/czepka, tapir minimum 2cm" .
Może jednym z kryteriów rekrutacji są "elementy wizerunku nawiązujące do epoki PRL" (ʘʘ)
zastanawiające jest to że te panie mają takie oldskulowe fryzury


@addicted44: nie interesuje mnie jakie mają fryzury (byle w zamówieniu nie walały się włosy), makijaż, ani ubiór (byle spełniał jakieś minimum higieny i estetyki).
Chce jedno z ciast z oferty, to ma doradzić, dopytać się o szczegóły i przyjąć zamówienie, albo przeprosić i wytłumaczyć dlaczego przyjąć nie może. A nie chociażby tonem głosu sugerować że coś mi się w główce pomieszało!