Wpis z mikrobloga

Z konferencji:
- 80% szans na to, że Koscielny i Cech zagrają w poniedziałek
- Ospina i Perez są wciąż out.
- reakcja Wengera na plotki o rzekomej ofercie 300k dla Sancheza

transkrypcja z konferencji

Klub biorąc pod uwagę obecną cenę akcji £18,25k jest warty co najmniej £1,135 miliarda, gdyby kowboj chciał sprzedać teraz swoje za 20k, zarobiłby na drużynie ok. £410 mln.

Kolejny wywiad dla Arsenal.com;
#arsenal #wenger
Pustulka - Z konferencji:
- 80% szans na to, że Koscielny i Cech zagrają w poniedzia...
  • 8
  • Odpowiedz
@Pustulka: Nie wiem ile jest w tym prawdy, a ile dziennikarskich wymysłów, ale podobno żądał 330k... Nie wiem czy na kanonierach nie było swego czasu tego newsa. Jak 250k będzie dla niego za mało to niech szuka szczęścia gdzie indziej, cały wielki klub nie może być zakładnikiem jednego zawodnika.
  • Odpowiedz
Nie wiem ile jest w tym prawdy, a ile dziennikarskich wymysłów, ale podobno żądał 330k... Nie


@lost_in_translation: Jego agent wcześniej żądał 250-260k, ale teraz Sanchez nie jest już zainteresowany przedłużeniem kontraktu, więc to jest tylko zagrywka PRowa klubu, że się "starali" i zwalić winę na piłkarza.

Nie wiem czy na kanonierach nie było swego czasu tego newsa.

Na kanonierkę szkoda wchodzić, jak lubisz rakowe treści i atmosferę to już prędzej na
  • Odpowiedz
@Pustulka: Sanczezowi to sodówka uderzyła do głowy, piłkarz wybitny, ale nie lubię zmanierowanych gwiazdeczek. Na Reddicie nie zagłębiałem się w wątek, ale dzięki, z chęcią poczytam. Pozdrawiam, spokojnych Świąt oraz zwycięstwa Arsenalu w świąteczny poniedziałek.
  • Odpowiedz
Klub biorąc pod uwagę obecną cenę akcji £18,25k jest warty co najmniej £1,135 miliarda, gdyby kowboj chciał sprzedać teraz swoje za 20k, zarobiłby na drużynie ok. £410 mln


@Pustulka: Coś przegapiłem, jest coś mowa o sprzedaży przez Kroenke? Czy to tylko podane żeby zobrazować "co by było gdyby"?
  • Odpowiedz