Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #apple

Typowy różowy pasek here, użytkowniczka androida. Messenger, dużo robienia fot, słuchanie muzyki z YT, online cały dzień. Którego iPhone wybrać? SE, 6, 6S? Fajnie jakby bateria trzymała cały dzień. Btw to będzie mój pierwszy produkt apple i nie bardzo wiem jak działa zgrywanie muzyki itp, i czy za apki np snapchat się płaci? Pomocy!
  • 26
@szyszkimyszki: Zgrywanie muzyki jest do dupy, popularne apki za friko, mogę polecić SE jeśli duży wyświetlacz nie jest priorytetem, a właśnie bateria. Poza tym telefon bezproblemowy i szybki.
@szyszkimyszki:
SE ma środek szóstki, ale inaczej wygląda i jest mniejszy. Zależy od wygody. Przy 6s ludzie narzekają na baterię, ale nie mam doświadczenia z nim. Aparat w każdym z tych modeli jest chyba taki sam.

Jak masz muzykę w mp3, to zgrywasz kabelkiem/wifi z komputera, domyślnie przez iTunes, ale można kombinować z jakimiś 3rd party programami.

Niewiele jest aplikacji, które są płatne na ios, a free na androidzie. Chyba nawet
@strikte: To chyba masz rączki jak krasnal, bo ja 6S ogarniam spokojnie jedną ręką. ( ͡º ͜ʖ͡º) Warto przypomnieć, że gdy stuknie się 2 razy w przycisk home to cały ekran zjeżdża do dołu aby łatwiej było dotrzeć go górnych jego części.