Wpis z mikrobloga

Rozumiem wszystko Meduza odwalil czego nie popieram bo to zachowanie karygodne dostal kare i nauczke, ale czy teraz to co sie dzieje to nie lekka przesada ? zeby az tak gnoic czlowieka o taka rzecz ? Wydaje mi sie ze kara nie jest odpowiednia do czyny jakiego sie dokonal. No ale jak widac ludzka zawisc nie zna granic jak zgnoic to do konca tak zeby mu zniszczyc zycie, i teraz tak zastanwiam sie czy nie spadliscie wszyscy na ten sam poziom co meduza a nawet czy nie nizej.. Patrze na to wszystko i czasami jest mi wstyd ze ludzie potrafia tacy byc , dodam jeszcze raz ze nie popieram jego zachowania z butelka ale zastanowcie sie co robicie zanim komus zniszczycie zycie i ta osoba cos sobie zrobi pod taka presja, zapraszam do dalszej konwersacji prosilbym bez wyzwisk kierowanych w moja strona :)
#danielmagical
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mnijeszaoto: Zastanwia mnie ile ty masz lat ze stosujesz takie dziecinne gierki,a napisze zeby go wkurzyc ale smiesznie bedzie, a dodam jeszcze ze nie wiem czy wiesz ale wydaje mi sie po twoim toku rozumowania ze nie bardzow wiesz ale dojrzalosc nie jest oparta o dany wiek :) to ze masz wiecej latek niz przecietny gimbus nie swidczy nic bo twoj rozum dale jest na poziomie podstawowki. Koncza sie argumenty
  • Odpowiedz
@Kalesonek: nah man ;) nie ma co cie przezywac. No taki wsiok jestes z miasta, po prostu. Wydaje ci sie ze pozjadales rozumy i chcesz tu kogos ustawiac, prawda jest taka ze tu, w tym miejscu w internecie, jestes praktycznie no takim wiesz.. jak to kiedys lady pank spiewalo : ' mniej niz zero ' . Mam 12 lat, na imie mam Krystian, no i chodze to szkoly w Lubartowie
  • Odpowiedz
@iAmTS: wydaje mi się ze nie będę z Toba wchodził w dyskusje bo swoja i zniżał się do twojego poziomu bo mnie jeszcze pokonasz ta głupota na twoim poziomie.
  • Odpowiedz
@Kalesonek Masz dziecko. 10 lat. Zostajesz wezwany do szkoły na wyjaśnienia skąd dziecko zna zdania typu. J-----m Twoją starą w dupsko itp.

Wiesz skąd je zna? Z tych rakow z youtube. A jeśli nie bezpośrednio. To od kumpla który ich ogląda i chce sie popisywac przed innymi
  • Odpowiedz
@Qontrol: Tak tak tylko jak juz na to patrzymy to czy Daniel nie pokazywal nie raz jaki ma szacunek wyzywajac matke ? nie robmy podwójnych standardow dla kogos kto aniolkiem nie jest
  • Odpowiedz
@Kalesonek Tyle że Daniela nie oglądają dzieci. Oglądają go osoby już z rozwiniętą psychiką na tyle by się od niego nie uczyć. A czerpać zabawę. Dzieci cały czas sie rozwijaja i chłoną. To nas boli że film gdzie meduza klnie krzyczy wyzywa grozi pobiciem. Widziało z 200 tysięcy dzieci między 8 a 14 rokiem życia.
  • Odpowiedz
@Qontrol: ale wiesz ze to u ogolnianie bo statystyk nikt nie ma, dodam jeszcze ze wiek nie swidaczy o dojrzalosci sa osoby w wieku 14+ ktora so dojrzalsze od osob 20+ na to nie ma reguly, wiek nie czyni czlowieka lepszym lecz, Nie wiek a dojrzalosc jest tu miernikiem.
  • Odpowiedz
@Kalesonek A i pisząc o tej dojrzałości. Piszesz jak typowy 14 latek starający udowodnić sie komus co ma 25 lat. Że jest tak samo rozwinięty jak on.

Owszem może Ajsztajn czy inni genialni byli w wieku 14 lat ogarnięci. Ale to jak pisalem. Z 0.002%
  • Odpowiedz
@Qontrol: Sory ale nie ma zadnych statystyk mowiacych jaki procent ludzi jest nieletnich, tak sie zareczasz o widownie Daniela to Ci przypomne bo widzialem wycinek na yt z tym jak daniel sie czepial o to ze on strimuje kanarka nie cche mowic jaki spam lecial i jakie wyzwiska i obelgi lecialy w kierunku medusy, kolejny przyklad za wypowiedzenie sie na wykopie w dosc logiczny sposob nie obrazajac nikogo nie raz
  • Odpowiedz
@Qontrol: Pisze to bo znam osoby ktore na karku maja sporo lat a zachowuje sie gorzej niz dzieciaki z gimnazjum,poslugujesz sie procentami ktore nie maja pokrycia, nie wiem skad wydedukowales ze moge miesc 14 lat ale ok, ale tym pokazujesz iz twoim zdaniem osoba majac 14 lat jest gorsza od osoby jak podales wyzej w wieku 25 lat :) Wiek to tylko liczby
  • Odpowiedz
@Qontrol: Na brak argumentow odbiegamy skrajnie od tego o czym rozmawiamy typowe na brak argumentow do obrony, jakbys zauwazyl nasza rozmowa opiera sie o dojrzalosci intelektualnej :) A nie o fizycznej
  • Odpowiedz