Wpis z mikrobloga

Była sobie fajna akcja, #pokazhejtera . Dobry sposób, żeby 12-latek przekonał się w stosunkowo bezbolesny sposób, że nie jest bezkarny w Internecie i przy okazji można zweryfikować autorytety gimbazy.
Plus te ich komentarze są po prostu śmieszne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I co wyszło? Zaczęło się publikowanie danych i zdjęć tylko dlatego że ktoś nie lubi tego co my i śmie to skrytykować (ach, ten mityczny "hejt"). W komentarzach festiwal wyzywania przypadkowych dzieci od najgorszych. Przez, ponoć, dorosłych ludzi. Często jeszcze mniej wybrednie niż wypowiedź, za którą te dzieci są jechane. No, ale mają za swoje, jak mogą nie szanować Daniela. Którego my szanujemy ponoć za to, że nie daje się wciągnąć w awantury.

Szkoda, był potencjał, został niesmak.

#boldupy #niepopularnaopinia
m.....w - Była sobie fajna akcja, #pokazhejtera . Dobry sposób, żeby 12-latek przekon...

źródło: comment_e7joqpnCBwtdsKgBbEIZibQEOxGGhjfV.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@genesis2303: Chociażby, jeśli się nie mylę, taki 12-latek nie odpowiada sam za siebie. Rodzicom, którzy odpowiadają za swoje dzieci, ich dane i wizerunek dopiero mirki uświadamiają, co ich pociechy wypisują w Internetach.

Poza tym, tak na zdrowy rozsądek. Koniec końców, to są zwykłe dzieci. Nie jest fajne, że tu latają reposty podpisane nazwiskiem, nieważne jakie bzdury wypisują. Zaraz będą na kwejkach i dzidach. Tym bardziej że podanie ich danych, nawet
  • Odpowiedz
@genesis2303 A co Cię to obchodzi? Nie Twoje dane, nie Twój wizerunek, nie Twoja sprawa.


Rozumiem że jak ktoś dostaje "w mordę" na ulicy to też należy nie reagować bo nie moja twarz, nie moja sprawa?xD Tak samo przestanę oglądać piłkę nożną bo to nie mój klub, nie mój mecz, nie moja sprawa i co mnie to obchodzi xD
  • Odpowiedz
@Slonx: może dojdziemy do tego tęczowy rycerzu, póki co jeszcze mi nie odpowiedziałeś co z danymi? Nie jestem prawnikiem więc nawet jak znajdę i przeczytam to mogę z tego wysnuć błędne wnioski, gdyby prawo było proste i przejrzyste dla każdego prawnicy nie byliby potrzebni.
  • Odpowiedz
@mikw: przecież ten portal został zalany przez dzieci z gimbazy ostatnio. Dobrze widać po zadaniu pytania na jakiś konkretny temat - nikt nie potrafi odpowiedzieć, za to się #!$%@?ą, że źle zadałeś pytanie (chociaż #!$%@? wiedzą) czy coś innego.
  • Odpowiedz