Wpis z mikrobloga

Popsuł mi się głośnik w CHUWI HI8, kupiony w #banggood . Dostałem odpowiedź od BG, żebym sprawdził ile koszutuje naprawa lokalnie i jeżeli cena będzie odpowiednia to zwrócą koszta. Majfrendy uwierzą na słowo i zwrócą za naprawę, czy będą chcieli jakiś dowód kosztów naprawy(paragon/fakturę)?
  • 8
@Lucjan3k: znajdź serwis, kótry to jest w stanie zrobić i wyślij zapytanie o wycenę. Odeślą Ci maila, że naprawa to koszt X zł i to odsyłasz do BG. Oni oddają Ci kasę a Ty naprawiasz.
@kruprz: i tu zaczyna się problem. Serwis Chuwi Polska nie ma głośników na wymiane, @naprawalaptopow nie ma części do tego modelu. Czekam jeszcze na odpowiedź serwisu z mojego miasta, ale chyba będzie ciężko naprawić to w jakimś serwisie lokalnie
@Lucjan3k: Chuwi to straszne badziewie. Vi8 zaczal sie przegrzewac, potem jak probowalem zresetowac system to padl, szukalem pomocy na forum chuwi, chcialem flashowac system, ale ani maile, ani posty na forum nie daly skutku, ignorowali mnie.
Wyrzuc to badziewie na smietnik najlepiej.

Nie polecam sprzetu tej marki, to ze tablet kleknal po ok 100 godzinach pracy to zenada. Tym razem poszedlem w Teclasta.
Nie udało mi się znaleźć serwisu, który podjąłby się naprawy tego tabletu, więc napisałem do BG, żeby wysłali mi głośnik bluetooth o wartości ~10$. W odpowiedzi dostałem informację, że zrobią po prostu refund w wysokości 10$. Polecam sklep Banggood.