Wpis z mikrobloga

Te odpowiedzi które mogłem wpisać, to dodałem do ankiety. Jest kilka ciekawostek:

- Ktoś kłamie. Liderem przechwytów wg nich jest Dray Green, natomiast jak wziąłem totalsy z bbref i obliczyłem średnią, to wyszedł mi John Wall i to jego będę traktował jako lidera (różnica 2,051282051282051 vs 2,026315789). Swoją drogą nikt nie wytypował Greena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Było pytanie o to kto będzie miał więcej pkt. na mecz - Rose czy #porzingod. Łotysz wygrał o 0,1 pkt. na mecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Javale McGee miał zagrać conajmniej 10 meczów jako starter i udało się! Równo dyszka.
- Było sporo pytań o wymian i zwolnienia, ale tylko w #freeboogie poprawną odpowiedzią było tak.
- Stan tagów #wilczabojowka i #bojowka76ers sprawdzony, 30 i 14 obserwujących, @loretti avatara nie zmienił, tak samo jak Steven Adams stylówki.
- W pytaniu o łatwiejszą konferencję remis. W obu potrzeba było 41 zwycięstw, choć Bulls poza tym bilansem, potrzebowali tie-breakera z Miami. Jeszcze się zastanawiam czy pominąć to pytanie, czy uznać wschód za minimalnie trudniejszy.

Z wynikami poczekamy niestety do finałów, bo muszę mieć nagrody, all-nba teamy, wyniki głosowań. No chyba że jakiś WojBomb spadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nba
  • 8
@piotr-zbies: no będę pisał, ale nikt mi za niego nie zapłaci, więc nie muszę się spieszyć :D

Tak tylko kilka rzeczy wypisałem tutaj, które uznałem za ciekawe. Było o piątce Noah-#porzingod-Melo-Lee-Rose, czy zagra 30 meczów razem. Zagrała 28 x)