Wpis z mikrobloga

@tzim Jeden z lepszych o ile nie najlepszy. Takie mają być półfinały, pot i krew na boisku, to co zaprezentowali JW i Resovia w pierwszym meczu to nieporozumienie. Szkoda tego 4 seta, do połowy szli punkt za punkt. Lepszą pozycję wyjściową miała Skra i rzeczywiście zasłużenie awansowali.
@Sheena1 fakt. 30% przyjęcia w Asseco do 60% w Skrze (w 4 secie) - zagrywka ich rozłożyła. Drzyzga nic nie mógł zrobić. Swoja droga wiadomo co z Asseco? Drzyzga zostaje? Co z trenerem?
@tzim Wiadomo, że Kowal zostaje, do pomocy będzie miał nowego asystenta. Zostaje też Możdżonek, Schoeps, dojdzie Jarosz, Kędzierski, najprawdopodobniej odejdzie Nowakowski. Nie wiem co z Drzyzgą, może @celtics albo @rbk17 coś słyszeli.
@rbk17: o Jaschke słyszałem, że chce odejść, być może coś się zmieniło.

@Sheena1: Nowakowski prawdopodobnie Trefl, Schmitt Japonia 100%, prawdopodobnie odejdzie również Wojtaszek, Perrin miał różne oferty, czy coś podpisał nie wiem, został też zgłoszony do draftu w lidze koreańskiej. Na pewno odchodzi Winters. Słyszałem wersję o odejściu obu rozgrywających i to do centralnej Polski, ale nic pewnego nie wiem. Budżet ma być mniejszy o 30%.
@Sheena1 Wojtaszek>Politechnika, Jaeschke> Włochy, chyba Modena, Gavin> Japonia, Nowakowski, Perrin> możliwe, że Trefl, ale nie wiem to na pewno. O Drzyzdze jeszcze nic nie słyszałem. Podobno budżet na kilkanaście % pójść w dół, dlatego wzięli Jarosza i sprowadzają młodych z powrotem.
@Marmite Wszyscy mówią o Łomaczu w pasiaku, a ja ciągle słyszę Bełchatów, Bełchatów, Bełchatów.... Więc ciekawi mnie Drzyzga. Trzeba czekać na oficjalne info.
@Marmite: Mam nadzieję że nie. Drzyzga kompletnie nie pasuje do tej drużyny. O ile uważam że skrze przydałby się lepszy rozgrywający to wolę zęby został Uriarte niż miałby Fabianek przychodzić.
Mam nadzieję że nie. Drzyzga kompletnie nie pasuje do tej drużyny. O ile uważam że skrze przydałby się lepszy rozgrywający to wolę zęby został Uriarte niż miałby Fabianek przychodzić


@tasiu84: Fabian swego czasu już miał grać w Skrze ale Resovia przedstawiła lepszą ofertę.
cholera. Sądziłem że będzie łączył role. Są jakieś przecieki co do trenera?


@tzim: wezmą jakiegoś tymczasowego a potem w trakcie sezonu jak Kowal wyleci z Resovii od razu go zakontraktują ( )