Wpis z mikrobloga

WIELKI LEKSYKON ROBACTWA
Nr.6 - Bąk bydlęcy

Ten potężny bąk, to stały towarzysz wszystkich grillów przy stawie rybnym. Jeden nie stanowiłby problemu. Duży, głośny, łatwo trafić. Gorzej gdy sobie wyjdziemy na taką podmokłą, leśną, dobrze nasłonecznioną, polanę. Ilości Repela które trzeba na siebie wylać by te pierdzielone lotne gnoje przestały atakować, może wywołać u człowieka mutacje. Protip jest taki, by trzymać rękę wysoko w górze. Bąki bydlęce mają słaby software i siadają zazwyczaj na najwyższym punkcie... Kij wie po co, ale biedronki mają podobnie.
Dane podają, że dorasta ten złodupiec do 2.5 cm, ale dam sobie rękę uciąć, że widziałem większe. Gnojki atakują małymi stadami, po kilka-kilkaset sztuk i z cholerę nie idzie z nimi wygrać. Co więcej, te #!$%@?...

Dla ludzi są niebezpieczne z tego względu, że są przenosicielami takich groźnych chorób, jak: tularemia, wąglik oraz pasożytów – świdrowców i nicieni. ~Wikipedia, bo mi się nie chce do książek iść


Także mamy kolejnego dziada z naszego podwórka, który stanowi broń biologiczną. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polska Australią Europy.

Wołam: @Sofa
Tagi: #owady #leksykonrobactwa #podnoszepoziommirko #zwierzaczki #ciekawostki
Producent_CO2 - WIELKI LEKSYKON ROBACTWA
Nr.6 - Bąk bydlęcy

Ten potężny bąk, to s...

źródło: comment_wvPi99V0t3NiaEioAyG72eIyhireJbVb.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach