Wpis z mikrobloga

@svr_: to nie było by najlepiej potraktować to jakimś mocnym klejem do plastików? pytanie czy ten telefon ma zdejmowaną klapkę, bo ona może puszczać na wibracjach jeżeli to ma być dedykowane do roweru/motocykla
  • Odpowiedz
@svr_: ta obudowa telefonu jest do ściągnięcia? Grube ma to to plecki? Jak tak to ja bym ponawiercał otwory i zaczep przykrecił. Albo nawet wyciąć dziurę w obudowie jak się da i wkleić zaczep.
  • Odpowiedz
@sins: @piowit: To jest case do telefonu, podałem go jako przykład nie mam go fizycznie w ręku. W każdym razie myślałem o kleju/taśmie 3M ale problem że ten adapter z tyłu nie jest płaski i powierzchnia styku jest mała.
  • Odpowiedz
@svr_: klej w stylu distal czy jakiś mocny silikon powinien, w teorii, dać radę jak powierzchnię przygotujesz odpowiednio. Choć pokombinowałbym najpierw z nawierceniem case i poszukaniem innych śrub, np ze stożkowym łbem?
  • Odpowiedz
@svr_: no to chyba jedynie wiercenie w obudowie. Jak jest gruba możesz zmienić śrubki na takie ze stożkowym łebkiem i schować je na równo w obudowie.
  • Odpowiedz
@svr_: Mój lark ma z tyłu właśnie takie otworki gdzie ten montaż by pasował. I myślę że większość GPS ma takie mocowanie. Nie wiem dlaczego chcesz zastosować uchwyt dedykowany dla GPS do telefonu?
  • Odpowiedz