Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki potrzebuję rady. Trzy miesiące temu poznałem #rozowypasek z którym z wzajemnością przypadliśmy sobie do gustu. Nie jest pustą lalą, ma zainteresowania i świetnie mi się z nią rozmawia. Często się spotykamy i robimy ze sobą dosłownie wszystko (tak, tak, to o czym teraz myślicie też się zdarzyło). Problem w tym że ona do tej pory miała facetów starszych od siebie. Za każdym razem gdy pojawia się temat związku mówi że bardzo by chciała, ale ma zasadę że nie zwiąże się z młodszymi bo czułaby się przy mnie staro. Najśmieszniejsze jest to że już bliżej mamy do 30 niż 20, jestem rocznikowo młodszy a różnica to tylko 4 miesiące. Mirabelki jak patrzycie na młodszych facetów? Warto atakować dalej?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli dla niej 4 miesiące różnicy to jest problem - sorry, to się nie łapie na trzycyfrowe IQ. Co za popaprana logika, żeby sobie partnera wg metryki dobierać... Rozumiem 10 czy 12 lat różnicy, niełatwo o trwały związek przy takim "rozrzucie". Ale cztery miesiące? Litości...