Wpis z mikrobloga

Moja pierwsza liga weekendowa.
PC Wynik: 13/25 (-2 mecze bo disconnect od EA)

Moje spostrzeżenia:
Przegrałem tylko 1 mecz 3:0. Reszta to przegrana zawsze jedną bramką wciśniętą w ostatniej minucie albo po rzutach karnych.. Stwierdzam że ludzie to yebane cioteły.. Nikt nie chce grać w fife.. Każdy chce budować fortece. Najbardziej zaskoczył mnie dziś koleś który postawił 5 klocków na obronie (Sandro, Chiellini, Bonnuci, Koulibaly, Alves) a przed nimi dał jeszcze 2 ŚPD bo przecież chłopaki z obrony mogli by sobie nie poradzić... Wygrał po karnych. (1:1 w meczu)
Do tego składy. Większość to jakieś kosmosy gdzie jeden zawodnik kosztuje tyle co moja drużyna. No ale tutaj to już jest raczej kwestia ładowania hajzu, handlowania albo rozgrywania dużej ilości spotkań.. A ja tych 3 rzeczy nie planuje robić także muszę to przeboleć.

To liga weekendowa zawsze tak wygląda? Hmm. Fajnie ()

#fifa17 #fut
  • 13
@ll_Mario_ll: I jaka to ranga na pc?
Ja zrobiłem 21/40 (Złoto 2), po piorunującej końcówce w której wygrywałem po kolei z każdym. Gdyby nie słaby piątek to miałbym szansę na coś więcej, ale i tak nie jest źle. Szkoda że teraz święta i nie będę miał dostępu do konsoli to zrobiłbym złoto miesięczne.
@chim3ra: 13/25 na PC to także gold 2. Tylko tez trzeba zaznaczyć ze nagrody są inne za gold 2 na PC a na Konsoli.

Gold 2 console
45,000 coins
1 x Rare Gold pack
2 x Rare Mega packs
Qualification for the next Weekend League

Gold 2 PC
30,000 coins
1 x Premium Gold Players pack
1 x Mega pack
Qualification for the next Weekend League NEW
@ll_Mario_ll: Sam gram ta formacja i mogę powiedzieć tylko, że gra się świetnie. Jeśli ktoś potrafi grać mądrze, a nie na pałe do skrzydłowych to polecam sprawdzić. 2 bocznych obrońców to tacy wahadłowi, mają ustawione żeby zawsze obiegali. A 3 SO znacznie ogranicza liczbę wylewow w obronie. Dodając do tego nisko ustawiony pressing tracę bardzo mało bramek. No ale większość i tak pisze mi, że stawiam autobus i jestem najgorszym graczem
@mirek_januszy: Zgadzam się, raz próbowałam ale przez przyzwyczajenie do pada nie było mi zbyt wygodnie, co nie zmienia faktu, że są ludzie, którzy grają na klawiaturze, więc nadal nie rozumiem o co chodziło z "poważnie pytasz" ( ͡° ͜ʖ ͡°)