Wpis z mikrobloga

@lolikon: tak. Dobrze to napisałeś. Będę wrzucał amvaki tylko wyłącznie a tagiem #amv. A co mnie reszta wykopu ? Jeżeli większość jest tak ograniczona, i podatna by ktoś powiedział, że grawitacja jednak to wymysł i oni uwierzą ?
@AionSama: to jest tylko po to, by był porządek. A ty jako jedyny robisz problem. Jedyne, co "wywalczysz" to to, że będą cię czarnolistować, czego byś uniknął tagując poprawnie.
nagminna i nieodpowiednia treść... nagminne wrzucanie loli w scenach erotycznych i potem bronienie się, że w anime mówione, że mają po 18 lat....


@AionSama: No, bo jak moderacja zaora #randomanimeshit to już nikt takich treści na Wykop nie wrzuci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spójrzmy prawdzie w oczy - jak ktoś będzie chciał to i tak takie coś wrzuci, jak nie na #randomanimeshit to na #anime lub jakiś
@qqwwee: daj ktokolwiek aby ludzie wrzucali tylko pod tag cchi lub hentai. Ja po prostu walczę o dobre imię anime. I dlatego chce zaorać RSA by potem stworzyć coś lepszego :)
PS. Załamuje się, że jest tylu debili oglądających anime, że nawet nie ogarniają jak nam robią zła renomę. Raz jeszcze powtórzę : Szanujmy się. #!$%@? Szanujmy :)
@AionSama:

szanujmy się

A następnie piszesz o zaoraniu tagu, który istnieje już kilka lat w niezmienionej formie, ma stałe grono bywalców i służy jedynie do postowania obrazków. A teraz jeszcze to:

A byli twórcy RSA. Mam ich gdzieś. Chciałbym aby robili kontent zdała od tagu anime :) Np #upadlemnaglowe

Sam sobie przeczysz. Chyba, że tak według ciebie wygląda szacunek do drugiej osoby. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS:
@qqwwee: "zaorać" mi chodzi kompletnie wyciąć. No będzie aferka, że admini to ch, h, etc. Wyciąć w pień ten tag. Usunąć wyrzyskie wpisy, wszystko, w pień do korzeni.
Nie przeczę sobie tagiem #upadlemnaglowe.będzie się pojawiać gówno Chichę aby gówno kontent anime zniknął i był normalny kontentu anime. A ten zły i nikomu nie potrzebny tag (zataguję) #randomanimeshit zaorać, zmienić.
@AionSama: A jak odniesiesz się do tego, że chcesz byśmy się szanowali, ale sam szacunku nie ukazujesz innym, bo według ciebie robią "gówno kontent"? Przeczysz sam sobie.

Jeśli chcesz być szanowanym, szanuj innych.
@qqwwee: jesteś skrupulatny :) nad interpretujesz moje słowa :) Nie tyko tutaj mówiłem, żebyśmy się szanowali . To, że ja proszę o szanowanie się nawzajem nie wyklucza wypominanie tego co aktualnie się dzieje :)