Wpis z mikrobloga

@Kalamarapaksa: dirt rally przypomina klimatem colina 2, jak lubiłeś to gra bardzo w porządku. W nhl też się gra bardzo fajnie, jeśli lubisz hokej lub miałeś do czynienia z innymi częściami. W killing floor nie grałem to się nie wypowiem niestety.
  • Odpowiedz
@weeman: Colina 2?! Co Ty mówisz - Colin 2 to było arcade pełną gębą - samochody jeździły jak tekturowe pudełka. Była to zajebista gierka, ale Dirt jest jej totalnym przeciwieństwem. To hardcore'owy symulator, bardziej podobny do Richard Burns Rally.

@Kalamarapaksa: Mam obie - obie fajne. Do NHL wróciłem po 6 latach przerwy i muszę powiedzieć, że dla mnie to zupełnie nowa jakość. Gra ma fajny poziom trudności i
  • Odpowiedz
@Boski_Szymon obecnie w PSN masz dostępną wersję trial do 12 kwietnia mozesz grac za darmo w pelna wersje gry (minusem jest to, ze nie mozna wbijac poziomow, a twoj ludzik ma 10 poziom. Pobralem wlasnie ten trial i mi przypasowala gra to kupilem pelna wersje. Co do nudy @AdamTorpeda: gralem sporo w tryb zombie w Call of Duty, a KF2 to wlasnie taki tryb tylko wiecej ma map :)
  • Odpowiedz