Wpis z mikrobloga

Naukowiec, pedagog, ekscentryk. Potrafił mówić z pasją o praktycznie wszystkim dzięki czemu potrafił dotrzeć z 128 znalezisk na jego temat, w tym dziesiątki na głównej (ok - na głównej przeważnie w związku z jego działalnością na rzecz legalizacji marihuany - co też jest zacną działalnością). Po wypadku samochodowym lekarze długie tygodnie walczyli o jego życie. Niestety dzisiaj (w zasadzie wczoraj) przegrali...

Dzisiaj zmarł prof. Jerzy Vetulani
Cześć jego pamięci

#nietagujebonocna

Weźcie wykopcie, bo chłop coś wrzucił o nieludzkiej porze - a smutne, żeby nie weszło na główną...
Sierkovitz - Naukowiec, pedagog, ekscentryk. Potrafił mówić z pasją o praktycznie wsz...

źródło: comment_0qgvmsFVDQ9Fs1zVTzvqx6vy6A7JmLxm.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@Sierkovitz: Jerzy Vetulani, człowiek, który nadużywał tytułu naukowego i gadał sensacyjne bzdury i który nie opublikował niczego z tego co tak rozgłaszał w żadnym szanowanym czasopiśmie naukowym.
  • Odpowiedz
@Sierkovitz: niedawno skończyłam czytać "Mózg i błazen. Rozmowa z Jerzym Vetulanim" i pomyślałam sobie: co za błyskotliwy człowiek! Gdyby w świecie autorytetów naukowych i moralnych były same tak inteligentne osoby, z tak otwartymi umysłami jak ś.p. Profesor, to świat wyglądałby o wiele lepiej. Piszę to jako osoba, która nie zgadza się ze wszystkimi poglądami Vetulaniego. Kilka dni po przeczytaniu książki, gdy jeszcze sobie rozmyślałam jakby było fajnie dostać się kiedyś
  • Odpowiedz
indeks hirscha na poziomie 36


@Majk_: a wiki mówi że " wskaźnik laureatów Nagrody Nobla z fizyki mieści się w zakresie między 35 a 39" więc szacun

@fiziaa: chyba powinnaś wracać do garów bo ci gąbka na mózg pada.
  • Odpowiedz