Wpis z mikrobloga

@domp12: jak nie ma gier, jak masz dużo gier na xboxa. Teraz na wiosnę nie wychodzą exy, bo było ich sporo na jesień, i zapewne znowu w przyszłą jesień będą kolejne gry. Na e3 mają być gry zapowiedziane.
  • Odpowiedz
@arko123: Najbardziej interesuję mnie wsparcie dla starszych gier, chciałbym pograć sobie w wiedźmina 4K
@Gh0st: Koszt peceta do grania to 4 tysiące, a w Polsce jest zawsze drożej niż na zachodzie, szykowałbym się na cenę 2300zł
  • Odpowiedz
@domp12: Forza Motorsport i Horizon, Recore i Sunset Overdrive. Wszystkie te były dla mnie wystarczającą zachęta do xboxa(Recore wyszło dużo po moim zkaupie, ale tez mi się podoba bardzo). Do Fify, którą gram najwięcej xbox jest najlepsza platformą, bo ma też ekskluzywną zawartość w postaci legend w Fucie. No i gram na xboxie we wszystko, bo nie mam komputera z Windowsem. Jest dużo bardzo dobrych gier, które nie są exami :)
  • Odpowiedz
@arko123: horizon jest tylko jeden - Horizon Zero Down ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak bardziej serio, wiekszość gier jest multi platformowych i tylko exy przyciągają do danej platformy. Mnie X to nie nakłania do zakupu, ale jeżeli ciebie przekonuje to ok GL HF
  • Odpowiedz
@domp12: do danej platformy mnie przyciagnal genialny pad. nie jestem w stanie trzymac w rekach tego od ps4 dluzej niz pol godziny. exy mam w dupie chociaz troche mi smutno ze nie moge w niera/nioha pograc.
  • Odpowiedz
@EstradaOrNada: Ale co tabelka ma do ogólnej wydajności? Mogą i gtxa1080 tam #!$%@?ć a za dużo to nie zmieni, pytam o realne plany MS, czy są w stanie dostarczać gier na najwyższym poziomie, bo exy z ps4 uciekły mocno xboxowi graficznie. Zaraz poczytam linki, do roboty lazłem.
  • Odpowiedz