Wpis z mikrobloga

Co może zrobić człowiek, gdy złapie go nagle ból dziąsła z powodu wychodzącej ósemki?

Dzwoniłem do trzech przychodni i nigdzie się nie dostanę od ręki. No ku#$& mać, nie mogę już spokojnie wysiedzieć i wygląda na to, że czeka mnie druga noc bez spania.

Może jest coś przeciwbólowego, co można kupić w aptece?

#stomatologia #warszawa #farmacja
  • 21
  • Odpowiedz
Nie będę wszystkich wołał, ale dzięki za odpowiedzi. Nie wiedziałem, że jest coś takiego jak pogotowie stomatologiczne, więc na przyszłość się przyda. Aptekarz zaproponował mi coś takiego jak Dentosept, czyli przeciwzapalny płyn do płukania. Ciężko mi powiedzieć, czy faktycznie zadziałał, czy samo przechodzi, ale chyba uda mi się dziś pospać. ( )
  • Odpowiedz
@copychef: jak tam sytuacja? Dziąsło mnie #!$%@? od trzech dni i dziś po pracy mam zamiar iść po to samo do płukania co Ty. To zwalcza objawy bólu ale nie leczy tak?
  • Odpowiedz
@odyn88: Ciężko mówić o leczeniu środkiem z apteki, gdy ząb musi przebić się albo przecisnąć obok dziąsła. Czy działa na ból? Chyba nawet tak. Kilka godzin temu poczułem, że ząb znowu zaczyna o sobie dawać znać, więc zrobiłem jedną płukankę i po pewnym czasie było już spoko.
  • Odpowiedz
@copychef: ja mam chyba trochę inny problem, bo dziąsło mi spuchlo i nie mogę gryźć bo hacze o nie zębami (xD) więc jak znajdę coś na tą opuchlizne to problem fixed ale nic nie pomaga :/
  • Odpowiedz
@odyn88: Mi też dziąsło wchodziło w zgryz, ale udało mi się raz zacisnąć zęby tak, żeby odsunąć dziąsło na bok i przez pewien czas tak trzymałem. Teraz opuchlizna już nie nachodzi. Możesz być w innej sytuacji niż ja, ale warto spróbować.
  • Odpowiedz