Wpis z mikrobloga

Zrobiłem sobie trochę przerwy żeby powypłacać wszystko i ogarnąć konta do grania bo przez tą ustawę niezły cyrk...

Kupiłem konto od kolegi na bwinpremium bo moje zlimitowane a o dziwo na premium można grać dalej normalnie, mam jeszcze na unibet dwa konta ale zablokowali wypłatę na skirll więc odpada bo nie widzi mi się wypłacać po kilkanaście tysięcy bezpośrednio na konto.

W niedziele zacząłem, to tylko trochę live pograłem bo od #amerykanskityper był tylko federer i kosz a nie chciałem ładować się w większe ako to żeby się lepiej oglądałem połączyłem sobie lige z finałem.

Wiecie może jak sprawa wygląda z vpn? na forumbuk. czytałem że niby ludzie już grają a mam kilka dobrych znajomych osób w uk więc konta do beta łatwo ogarnę. Jak ktoś gra już tak i ma za sobą weryfikacje i wypłatę to byłbym wdzięczny za info.

Zapraszam do obserwowania --- > #amerykanskityper

#bukmacherka
veritas93 - Zrobiłem sobie trochę przerwy żeby powypłacać wszystko i ogarnąć konta do...

źródło: comment_BfjUf3ZnTqwJ43pcJROTOPChLNcjNRuV.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@matizygmunt Granie na tych bukach nie jest do końca legalne w Polsce, bo nie odprowadzają oni podatku od gry. Zarejestrowani są na Cyprze, gdzie podatku nie ma. Z tego co słyszałem od paru tysięcy dopiero skarbówka może zacząć się interesować dziwnymi przelewami na Twoje konto. Pełen monitoring w państwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@matizygmunt tak, tak, fortuna, sts, to są w pełni legalni bukmacherzy w Polsce. Na kuponach jak wpłacasz np 100zł za zakład pobierają Ci podatek w wysokości 12zł (12%) i realna suma za jaką stawiasz to 88zł.
  • Odpowiedz
@matizygmunt: Jakieś małe kwoty do 2k-3k myślę że można spokojnie wypłacać ale 10k+ kilka raz to już może być problem.
@lobuzzzzz: Teraz gram trochę inaczej buduje kapitał na live a potem za 500 albo 1000 gram ako z jego typów, nie mam za bardzo czasu na wrzucanie wszystkiego.
@kufeleklomza: W Bwinie masz program lojalnościowy b'inside jeśli grasz za odpowiednio wysokie stawki to zdobywasz sporo punktów, które
  • Odpowiedz
@matizygmunt: zależnie od przewinienia mogą przywalić grzywnę "do 720 STAWEK DZIENNYCH". Przy czym 1 stawka dzienna jest w widełkach od 67zł do ... tak, tak, do 26666zł. Przemnóż to przez 720. Masz ryzyko grzywny w wysokości między 1 * 67zł do 720 * 26666zł (19,2mln zł).
( http://ksiegowosc.infor.pl/podatki/urzad-skarbowy/kontrola-skarbowa/748009,Grzywny-za-przestepstwa-i-wykroczenia-skarbowe-w-2017-roku.html )
Jeśli jest ryzyko, że w podstawówce robiłeś sobie bekę z grubej Aśki, która teraz jest inspektorem skarbowym, to wypłata 1000zł od
  • Odpowiedz