Wpis z mikrobloga

Nowe tarcze hamulcowe zamówione, drugi zestaw kół czeka sobie grzecznie. Zastanawiam się czy jest sens montować ABS ring w kołach z kostkami, jeśli komupter nie będzie się burzyć to olewam.
Anakee Wild pójdzie na szprychowe koła, a Anakee 2 przeskoczy sobie na obręcze aluminiowe. To chyba jedyne idealne rozwiązanie, Teraz tylko poćwiczyć zmianę przedniego koła bez zdejmowania zacisków i załatwione!
#motocykle #bojowka1200cc
b.....u - Nowe tarcze hamulcowe zamówione, drugi zestaw kół czeka sobie grzecznie. Za...

źródło: comment_l75wWOcup0GpUBUeJLkltqEN8n2IIQX9.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@pietryna123 ale co mają opony do ABS :P Chodziło mi że w offie ABS jest mi na plaster potrzebny więc jak komputer nie będzie mi marudził to w ogóle nie będę montował czujników na koła :)
  • Odpowiedz
  • 1
@pietryna123 no przecież o to właśnie chodzi by blokować koła :D ABS Ci to uniemożliwi. A cała sztuka na tym polega by ustawić koło bokiem gdy jest zablokowane. Nie mówiąc już o zjeździe. ABS jest super. Ale na asfalt.
A komputer raczej nie będzie miał nic przeciwko, na szczęście mam możliwośc w motocyklu wyłączania ABS na obu kołach jednym przyciskiem więc nie będzie z tym problemów, jedynie będzie się jakaś czerwona
  • Odpowiedz
@blubi_su wiem jak jest pisany soft w branży. I jak jest testowany (a raczej jak nie jest). Lepiej nie ryzykuj bo stworzysz jakiś #!$%@? warunek brzegowy którego nie sprawdzano i cały sterownik się #!$%@? do stanu w którym nic się nie da z nim zrobić.
  • Odpowiedz