Wpis z mikrobloga

#united
Ehh, takie przemyślenia mnie złapały po meczu. Bez względu na to, co już w tym sezonie osiągną, ja już myśle nad następnym sezonem. Co tu dużo mówić. Nie ma kreatywności, przyspieszenia, walki przez 90min i pomysłu na gre (!!! W #!$%@? jednej z największych drużyn na świecie, nie ma #!$%@? pomysłu na gre... a ludzie w moim III ligowym Widzewie na to narzekają, jaaaaa piehdoleee). Do rzeczy... piłkarze, moim zdaniem, idealnie odzwierciedalają Mourinho. Wybujałe ego, przez które nie mogą się otrząsnąć, że nikt się przed nimi nie kładzie. Wychodzi Jedenastu chłopa, wśród nich absolutny, światowy top, który chyba jest tu po to, by robić wszystko oprócz solidnego kopania gały. Ibra wygląda jakby już zaczął piłkarską emeryture. Zwalnia akcje, każde sam na sam, poprawia kilka razy. Gra bardzo nonszalancko. De Gea myślami chyba w Madrycie. Pogba, gdzieś po kilkunastu minutach na boisku, przypomina sobie, że nie kręcimy tu reklamy "Pogboooom" tylko #!$%@? kolejną kampanie PL. Zle sie na to patrzy. Co najgorsze, cała ta marketingowa bomba jaką jest teraz Manchester United wydaje się mocno zamierzona prxez tych, którzy są u władzy.

Co do piłkarzy... serduchem tej drużyny jest Ander Herrera. #!$%@?, za cały środek jak może. Defensywa jest okej. Problem zaczyna się w środku. Do Herrery i Pogby, powinien dołączyć typowy defensywny pomocnik. Wtedy nie martwiłbym się o Pogbe, który teraz jest box2box i jeszcze rozgrywającym. Nie ma się co dziwić, że skoro nie ma przed sobą kreatywnego piłkarza, to daje sznyty przez 3/4 boiska na Zlatana.
Skrzydła i napad do wzmocnienia zdecydowanie. Rashford jedynie póki co, rola jokera. Lingard i Fella do #!$%@?. I zlatan moim zdaniem też.

Ciężkie czasy kibica United.
  • 3
@FanaticoRosso1910: Z większością się zgadzam. Pogba wydaje mi się, że właśnie przez to, że musi ogarniać przód i tył to nie błyszczy jak powinien. Herrera - co mecz to samo. Ten chłop jest dla United stworzony.
może Krycha jako defensywny pomocnik xD?


@Reverb: Krychowiak w sumie potrafi tylko odebrać piłkę i podać ją do najbliższego zawodnika, tak średnio bym powiedział że się nadaję do United( ͡° ʖ̯ ͡°)