Wpis z mikrobloga

Drodzy gracze Hearthstone'a - powiedzcie mi z jakiego powodu akurat ze wszystkich możliwych gier karcianych to właśnie Wy jesteście najbardziej obciążeni? Jedyna karcianka gdzie gracze robią tury do absolutnie ostatnich milisekund, jedyna karcianka gdzie zamiast zakończyć mecz będziecie jeszcze wystawiać wszystkie karty na ręce, jedyna karcianka gdzie po przegranym meczu będziecie zapraszać do znajomych żeby zwyzywać przeciwnika? Czemu gracze innych gier karcianych potrafią grać jak ludzie a w HS większość to właśnie takie gimbozachowanie? Nie wspomnę o tym, że obserwujecie tagi do innych gier karcianych tylko po to żeby napisać "MTG jest #!$%@?, HS lepszy" albo "Gwint to gównogra, HS lepszy".
#hearthstone
  • 12
obserwujecie tagi do innych gier karcianych tylko po to żeby napisać "MTG jest #!$%@?, HS lepszy" albo "Gwint to gównogra, HS lepszy".


@Journeyman777: Zapomniałeś dodać, że plebs z obu tych tagów przychodzi do HS tylko po to żeby napisać jaką mają zajebistą karciankę.
@Journeyman777 @TlustodupyBialorusin
Ja tam sam gram w Mtg ale z powodów że mieszkam tam gdzie mieszkam to niemam za często w okolicy turnieji
W hearthstone za to gram praktycznie około 2 godziny dziennie a przez weekend jeszcze więcej
No i niewyzywam nikogo z tego w jaką karcianke gra, więc myślę że zależy to głównie od kultury osobistej.
A tak to jaki quest robicie ? ;)