Wpis z mikrobloga

szukam słuchawek dokanalowych
- cena ok 150 zł +/-
- odtwarzacz smartfon xiaomi
- muzyka jakiej słucham - rock, rock psychodeliczny, progresywny, elektroniczna, jazz, sporadycznie klasyczna,
- będę ich słuchał głównie w mieście czy w pociągu, więc dobrze jakby były dobrze wygluszone
- nie znam tej całej muzycznej nomenklatury więc nie powiem czego oczekuję, ale o, niech będą neutralne, nie chce żeby były bardzo basowe
- niby znalazłem np. xiaomi piston v3 (fajna cena, opinie spoko ale boję się, że opinie są naciągane przez fanbojów #xiaomi i w rzeczywistości tak super hiper nie jest) albo brainwavz M1 ale im więcej czytam o słuchawkach, tym mniej wiem dlatego prosiłbym o rady fachowcow :)

Mirko pomożecie?
#sluchawki #audioboners
  • 5
@pw1 używam pistonków v3 od 1.5 roku, bardzo dobre słuchawki, tak samo jak hybrid - w v3 więcej wysokich tonów, w hybrid więcej średnich j niskich. Możesz też spojrzeć na rock zircon lub boarseman
@pw1: audiobudget.com
Jesli nie wiesz czego tak naprawde chcesz, to zamow sobie po 4-6$ rozne sluchawki z chin i ogarnij brzmienie co ci dobrze lezy z tym zrodlem itd...
Dla mnie np hybridy +mi5 sa nie do zaakceptowania ze wzgledu na dzwiek i to z wlaczonym tym "ulepszaniem" od xiaomi jak i bez tego. Wszystko sie zlewa, ja slucham glownie elektroniki i dosc basowych brzmien i mi to nie lezy. Ale