Wpis z mikrobloga

No i stało się. I nas pociągnęła fala ekscytacji na temat nowej #zelda Breath of The Wild nazwanej najlepszą grą wszech czasów.


A wszystko za sprawą tej recenzji.

Dzisiaj będzie grane ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#nintendo #gry #konsole #pcmasterrace -> ktoś tam nawet uruchomił Zeldę na PC. Na youtube jest pełno tutoriali czego oczywiście nie polecamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
xgamecenter_pl - No i stało się. I nas pociągnęła fala ekscytacji na temat nowej #zel...

źródło: comment_buFrXmEmLOGAFFD8e0jjW0MWqLQRM1nV.jpg

Pobierz
  • 21
@Naxster: dla mnie jak tak przemysliwalem zakup konsoli N jakis czas temu (a potem doszedlem do wniosku ze nie mialbym tam w co grac) to WiiU ma 2 plusy, ktorych przegonic Switch nie bedzie w stanie, a ktore dodaja WiiU +69 do sensownosci zakupu:
1. Zeldy chyba wszystkie i to glownie w HD remasterach
2. Wsteczna kompatybilnosc, czyli jakies 1500 gier na sam start juz teraz po zakupie

Switch za ta
@skolland: to są gry. Są istotne przy starcie konsoli (vide switch) ale na dłuższą metę znika ich znaczenie. Jak się N postara to na storze wszystkie zeldy wylatują dla Switcha, jak i starsze produkcje. Tylko czekać.
#!$%@? pado-czegoś nic nie naprawi. Braku tej genialnej cechy konsoli przenośno-stacjonarnej się nie dokupi.
@Naxster: nie wiem czy tak znika ich znaczenie - dla mnie np. Switch nie oferuje zupelnie nic poza pomyslem - Zelda jest nie dla mnie, 3/4 gier zapowiedzianych to albo remake z PC/konsol/WiiU albo Mario, z ktorego wyroslem i nie bawi jak dawniej (chociaz u kuzynki z jej corka z 2 lata temu w Kirby Epic Yarn sie cielo osrtro...).

Z racji projektu Switcha nie ma mozliwosci grania z plyt, co
czy tak znika ich znaczenie - dla mnie np. Switch nie oferuje zupelnie nic poza pomyslem


@skolland: Co tylko dowodzi, ze ich znaczenie znika. Jakby za miesiąc zapowiedzieli tytuły dla ciebie interesujące to switch straci swoje wady. A to nie Sony, żeby #!$%@?ło swoja konsole, gry będą.
Swoja drogą jak mario i zeldy nie dla ciebie to i wii U pewnie też...

co zapewne bylo i przemyslane i kontrolowane, aby na
Swoja drogą jak mario i zeldy nie dla ciebie to i wii U pewnie też..


@Naxster: tak, juz o tym pisalem wczesniej - jrpg mnie mecza takze, wiec bida dla mnie tam.

Pozytywne by bylo jesli gry kupione w shopie np. na Wii/Wiiu/3ds mozna by bylo pobrac i odpalic na Switchu. Ale tak zapewne nie bedzie.
Pozytywne by bylo jesli gry kupione w shopie np. na Wii/Wiiu/3ds mozna by bylo pobrac i odpalic na Switchu. Ale tak zapewne nie bedzie.


@skolland: chwila chwila... coś mi świta, czy właśnie w okolicach premiery switcha Nintendo nie zunifikowało kont? I walut. Kto wie co planują...