Wpis z mikrobloga

Dziś przedstawiam kolejnego z wykopowych bystrzaków spod znaku "PiS to prawica" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Było sobie znalezisko o domniemanym "muzułmańskim gwałcicielu" w Chinach, jeden pelikan w nadziei na szał wykopów dodał, drugi pelikan bezmyślnie wykopał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No niestety, okazało się, że znalezisko to fake news, a człowiek na nagraniu to brytyjski turysta napastujący Chinkę w 2012 roku (publikowane na Wypoku jeszcze jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako mój oddany fan postanowił wiele nie myśląc (to nie nowość ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawołać mnie w ramach swojej dziwacznej obsesji, przy akompaniamencie równie rozgarniętych kolegów.

Niestety, pszypau. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#polityka #islam #pisowskitrollnadzis #bekazpodludzi #neuropa
Ospen - Dziś przedstawiam kolejnego z wykopowych bystrzaków spod znaku "PiS to prawic...

źródło: comment_pJ5ZAmmf4IynVQ1R6rJz6qJ3zRbiR3Nl.jpg

Pobierz
  • 12
@Ospen: szkoda ze na portalu ze śmiesznymi obrazkami gdzie mało ludzi to widzi, no i jakoś nie widziałem wpisów o tym co PO wyrabiało w trakcie 8 lat rządzenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Klepajro: Mnóstwo było wpisów, zwłaszcza przed wyborami. Najśmieszniejsze, że PO już 1,5 roku nie rządzi, a jedynym argumentem trolli i polityków pis jest "bo za PO..." i usprawiedliwianie własnej niekompetencji i/lub złodziejstwa tym co robili poprzednicy, których mieli zastąpić "lepsi".
@Ospen: Przez 8 lat rządów PO i PSL słyszałem w TOK że za PIS to ... 8 lat straszenia w goownie, tvn , toczenia piany przez lisów żakowskich i wielowiejskie i ch.... Beka !