Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje porady.

Uczę się już jakiś czas html, css, js i jakoś tam idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znajomy potrzebuje stronę w sumie prosta sprawa o mnie, galeria, aktualności, kontakt i kilka podstron z tekstem o podobnym układzie PSD jest gotowe ja znając ilość przyszłych aktualizacji zrobił bym to na samym html,css i js bo treści nie ma za dużo ale nie, on chce to na WP.

I tutaj pytanie do Was bo z WP jeszcze styczności nie miałem zakodować to sobie najpierw normalnie jako html i css i później zaimplementować to do WP czy są jakieś lepsze sposoby?

Nie ukrywam że chciałbym to zrobić dobrze żebym mógł w przyszłości bez wstydu wrzucić sobie do portfolio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#webdev #wordpress
  • 8
@Ananasz: żeby stworzyć szablon od podstaw do wordpress'a, to musiałbyś umieć najpierw php.
Z umiejętnością html, css i javy w wersji script ( ͡° ͜ʖ ͡°) na pewno dobrze sobie poradzisz z wordpressem.

Znajdź jakąś ciekawą darmową templatkę (jest ich mnóstwo), ewentualnie kup jak jakiś premium ci się spodoba. https://themeforest.net/

Potestuj sobie jakieś pluginy,
do formularza kontaktowego polecam Contact Form 7,
do optymalizacji SEO polecam Yoast SEO
@mrjeszek szczerze mowiac to duzo wiecej nie mam do doradzenia, poszperaj w necie o bezpieczenstwie, pewnie dowiesz sie wiecej niz ode mnie. Ewentualnie moge ci polecic zmienienie sciezki do logowania wp-admin, w google znajdziesz poradnik, ale wymagane minimalne umiejętności php, jak masz jakies pytania to smialo pisz na priv ale ekspertem wp nie jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)