Wpis z mikrobloga

@ql00 Ja pitole. Jestem tak napalony na ten silnik, ze hej hej hej, ale niestety niewiele go na rynku. Jakies ciekawostki, usterki? Na co uważać? Jaki apetyt na paliwo?
  • Odpowiedz
@spokoromek: w sumie to nudne auto jesli chodzi o serwis ( ͡° ͜ʖ ͡°) wymienam regularnie płyny + klocki/tarcze, 2 razy wymieniłem żarówki z przodu i jedna z tylu (tak, przez cały czas użytkowania). Oprócz tego ostatnio wymieniłem łozysko z półosią (u mnie jest razem, trzeba wymienic całość) i to tyle. Pali tak między 10 a 25 litrów, zależy jak ciężką masz nogę. Z ciekawostek to już
  • Odpowiedz
@spokoromek
@ql00
Ja wczoraj wybrałem się z żoną na niedzielną przejażdżkę naszym V50 (170KM), skoro tak ciepło i ładnie. Na początku było romantycznie, bo spacer po parku, później ciastko w cukierni. Ale przy odjeżdżaniu z parkingu nie mogłem się powstrzymać. Sebiastiany w niemieckich wozidłach też byli na "spacerze w rytmie polo i disco". Ach jakie to miłe uczucie popatrzeć na mijanego Passarati lub A4, a później śmiech z nieudanej próby rewanżu.
  • Odpowiedz
@ql00 mialem kiedys S60'tke 2.5T 210 KM. Chodziła jak marzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak wjechalem nia na barierki to laweta przyjechala sciagnela i nawet na serwis nie trzeba bylo jechac bo tylko zderzak popekal. Volvo to kawal porzadnego wozu. Jak sprzedam beemke za pare lat to przyceluje chyba w nowe V90 ( ͡° ͜ʖ ͡°) I uwielbialem dzwiek 5 cylindrow...
lemansblue - @ql00 mialem kiedys S60'tke 2.5T 210 KM. Chodziła jak marzenie ( ͡° ͜ʖ ͡...

źródło: comment_JBD2ABq7qMrvOhI0uI1IBaDX80yCwvsV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz