Wpis z mikrobloga

@Dzonzi: Byłem pewien, że próg jest ustalany na początku rekrutacji. Czyli nie da się przewidzieć przed oficjalnym pismem czy cie przyjeli, bo nie ma progu?
@Primusek: To skoro próg to jest wynik ostatniej osoby, to co jest ten realny, niższy? Czy od tego czasu coś się zmieniło w sposobie rejrutacji?
Czyli nie da się przewidzieć przed oficjalnym pismem czy cie przyjeli, bo nie ma progu?


@WilecSrylec: da się. Jeżeli masz 400 pkt rekrutacyjnych to na 98% dostaniesz sie na każdy kierunek lub masz 100% pewności że dostaniesz się na 96% kierunków.
@Dzonzi: Nie wiele mówi to wiele komuś kogo plan zamyka się w "majca, fiza, polak", ale nie wliem co by było lepsze dla kogoś kogo nie interesuje kariera naukowa i siedzenie przy biurku z zeszytem. Informatyka mnie nie kręci, a energetyka w kontekście zawodu brzmi całkiem nieźle.
@Dzonzi: No i tu jest problem, bo nie mam planów. Nie wiem jak to nazwać, ale jakaś praca "przy sprzęcie". Oczywiście domyślam się, że bez używania mózgu to mogę w pośredniaku stać.
Myślałem też coś o jakiejś nawigacji, coś w tę stronę, ale na ten moment ciężko mi decydować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Dzonzi: Najpierw chciałem się zorientować czy z takimi wynikami mam szansę na coś więcej niż fizjoterapia brana kto pierwszy ten lepszy, wtedy będę decydował na co składać, a gdzie nie warto bo za wysokie progi.