Wpis z mikrobloga

@BiletNaKrucjate
@asd1asd
@PhallusDei
@WatchYourBack
@grabtom_

Mogę się mylić ale już zmieniałem u siebie chyba dpi bez roota jeszcze wygranego. Ale mogę coś mylić fakty.
I do tego nic się nie posypie. Mam z 440 na 400 zmienione i jest super. Co prawda większa zmiana posra ikonki ale taka kameralna nie a daje spory efekt przy moich 6.44 cała na MiMaxPro

Co do zmiany. Poszukaj informacji na temat podpięcia telefonu pod kompa i
@KLIFord:
@Frezzek: ja obecnie nie zmieniam, bo nie widzę takiej potrzeby (RN4X), ale przy starszych telefonach musiałem stosować Store Fix - Sklep nie chciał instalować niektórych nowych aplikacji, a wszystkich już zainstalowanych nie widział.
@BiletNaKrucjate nie. To jest takie właśnie takie miui ;) i dlatego waży ~1.2GB - nie wiem co Ty jeszcze robisz na stoku ;-) Odblokowanie i wgrywanie xiaomi.eu nie musisz update do tydzień a jedynie czytaj co się zmieniło i jak warto to wtedy robisz update ;-)
@KLIFord: Do dzisiaj miałem Slim 6, ale przy próbie wgrania nowego Customa coś się popsuło i telefon nie bootował, wgrałem stocka, teraz muszę znaleźć china deva z rozszerzeniem .tgz żeby go załapał przez miflash, potem na china devie znów odblokować BL, wgrać TWRP i jestem w domu, znów xD\