Wpis z mikrobloga

No to wszyscy z A jeszcze trochę i wróci służba zasadnicza a co za tym idzie obowiązkowy obowiązek służby także w kamasze i każdy się dowie jak jest w wojsku ☺️
  • Odpowiedz
@Teun jedni odchodzą drudzy przychodzą... ja zrezygnowalem z tej patologii po 3 latach. Ja masz plecak to szybko dorobisz sie awansu, a jezeli nie to liż dupe tak jak jeden z mojej kompanii szefowi robiąc kawki jak sekretarka i #!$%@? wszystkich naokoło. Myslalem, że jak wprowadzili zawodową to bedzie lepie, ale jest gorzej (chociaz za pobyt i zaslugi dostales bez problemu dwie belki). w wiekszosci oficerem zostaje sie po rodzince. Po
  • Odpowiedz
@Teun: Właśnie szukam informacji o tym ile tak średnio godzin pracuje żołnierz zawodowy . Coraz bardziej myślę o wojsku i zastanawiam się ile czasu miałbym wtedy dla dziewczyny i rodziny ( ͡° ʖ̯ ͡°) ????
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Radewiat pon cze 7:00 -15-30 . Pt 7:00-13:00.
Do tego dochodzą służby, kursy, poligony, jakieś dobowki czy inne nadgodziny
  • Odpowiedz
@Teun łał. Post ma prawie 4 lata a ty odpowiadasz po 20 minutach. Nie wiedziałem że tacy ludzie istnieją. Wracając do tematu

Więc służysz 5 dni w tygodniu. Te nadgodziny są co pare miesięcy czy każdego tygodnia?
Z czego są te kursy i czy mógłbym za pieniądze państwa zrobić sobie np kurs z księgowości lub czegoś podobnego? Czy po odejściu z wojska musiałbym im zapłacić za te kursy?

Dziękuje za każdą
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Radewiat kursy będą zależały od etatu jaki dostaniesz. Nadgodziny zależą co za jednostka. Inaczej batalion remontowy inaczej zmech i orkiestra wojskowa inaczej
  • Odpowiedz