Wpis z mikrobloga

@mirkoman125: A mi się wydaje, że polscy gracze, którzy z konieczności przenieśli się do polskich buków mają sporą szansę na rozpier*olenie im tego grajdołka. Nawet jeśli tym najlepszym będą zakładać blokady lub ograniczenia na konta to zawsze będą mogli pójść i puścić papierowy.
Za 2 - 3 lata polscy bukmacherzy będą lobbować za cichym przyzwoleniem na zakłady u zagranicznych buków, albo (co mało prawdopodobne) drastycznie obniżą i tak już niskie kursy.
ty myślisz że Polscy gracze byli na plusie np w bet365?? haha


@dryndryn: Tak. Profesjonalni gracze byli na bardzo dużym plusie. Wszyscy polscy gracze z pewnością nie, ale to dotyczy każdego kraju.

@recenzor: No, ale wiesz, że podatek obrotowy liczy się od stawki na zakład i nie ważne, czy wygrasz, czy przegrasz, to skarb państwa sobie zarobi? Dla PiS-u to bez znaczenia czy wygrywasz, czy przegrywasz.
Dla PiS-u to bez znaczenia czy wygrywasz, czy przegrywasz.


@mirkoman125: Dla bukmachera również to nie ma znaczenia. Różnica polega jednak na tym, że o ile zagraniczni mogą blokować (a raczej ograniczać limitami) najlepszych graczy... to czy działający na rynku polskim będą mogli to zrobić? Według mnie nie a decyduje o tym kilka przepisów prawnych w Polsce i pewnie kilka europejskich.
coś tam coś tam wiesz ale mało ;) idź pograj w punkcie na wysokie stawki to się zdziwisz :)


@dryndryn: Wolę stawiać wysokie kursy za stawki do max 200 - 250 zł. Bukmacherka to nie jest moje źródło utrzymania.