Wpis z mikrobloga

Dajcie kilka plusów na odwagę. W poniedziałek oddaję szpik w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Dostałem lek w formie zastrzyków, a nienawidzę igieł ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie życzę nikomu, nawet mojej byłej nauczycielce polskiego wizyty na oddziale transplantologii i oglądania młodych i starych ludzi leżących za szybą na oddziale. Mam nadzieję że szpik się przyda i da komuś drugie życie.

#szpik #dkms
Pobierz Meriu - Dajcie kilka plusów na odwagę. W poniedziałek oddaję szpik w Szpitalu Uniwers...
źródło: comment_1iUgAMBjtE5yIqW7mpd7dmfy2RlgnKdN.jpg
  • 11
@Golomp: Tak, tylko nabita przez producenta, zalakowana i zamknięta w pudełku. Trzymam to ujstwo w lodówce. Już zostały mi tylko dwie, ale była tego pokaźna kolekcja jeszcze kilka dni temu.
@warsa: Oddajesz? Nie zastanawiaj się nawet! Jeśli chodzi o efektu uboczne samego oddawania szpiku to nie wystąpiły. Jedynie podczas samego stosowania Neupogenu bardzo źle się czułem (jestem bardzo drobny), ale ostrzegali o tym podczas szkolenia DKMS ch chwilę wysyła mnie na badania kontrolne i jeśli tylko będzie jakikolwiek problem, mają się odzywać (nie zrobili tego więc zakładam że jest ok :) ) Ten lek to Neupogen - środek stymulujący wzrost białych