Wpis z mikrobloga

@bandito7: To zależy co wolisz i co dla ciebie znaczy najbezpieczniej, dla mnie bezpieczniej jest z Chin płacąc kartą przez Paypal ze sklepu (nie Ali), zależy czy wolisz mieć na już czy czekać z Chin lub mieć szybko z Chin kurierem, czy ryzykować z VAT czy zapłacić więcej za ofertę z PL itd itd. Aktualnie na GB jest za 157$

Xiaomi Redmi Note 4X GRAY 3/32 – 156.99$ z kuponem Note4XSE
@Andczej: Chce miec szybko i bez zadnych problemow z celnikami itp. W Polsce mozna dostac go za 950zł z gwarancja w kraju. Uważam, ze za te pieniądze nic lepszego nie znajdę :D (tak wiem, ze mozna taniej z chin) lecz jak juz napisalem poszukuje jakiejś zaufanej polskiej stronki gdzie go dostanę za 1klocka.
W Polsce mozna dostac go za 950zł z gwarancja w kraju.


@bandito7: nie chcę nic negować ale często ta gwarancja w kraju kończy się 'ojejejej to trzeba do chin odesłać, pan poczeka trzy tygodnie'

Chce miec szybko i bez zadnych problemow z celnikami itp.


jakbyś zdecydował się na zakup z Chin to polecam DHL jeśli chodzi o szybkość
@bandito7: watpie w te 950zl i gwaracje w kraju. Skoro oficjalna dystrybucja sprzedaje go za 1300zl :)
To co piszesz, to strzelam ze allegro i "gwarancja" moze w garazu u szwagra sie znajda czesci, a jak nie to niestety panie to tylko chinczyk naprawia :)
Sorry taki klimat i tak wyglada obecnie januszowanie na allegro.
Mi 3 dni temu nawet otwierali celnicy na WER kamerkę Xiaofang za 25 usd, tzn jedną przepuścili a drugą otworzyli - widać dodatkowe taśmy klejące :) bo zmienił się kartonik na bardziej podobny do telefonu