Wpis z mikrobloga

@zakowskijan72: czy fakt, że organizacje lewicowe nie potępiły ataków terrorystycznych i nie odcinają się od organizacji salafickich dowodzi wzajemnej sympatii i jego bliskich związków z ludźmi, którzy sami określają się jako "święci wojownicy Allaha"?
  • Odpowiedz
@Marian_Koniuszko: jak to nie odcinają się? przecież wyznają przeciwne wartości, równie dobrze mógłbyś pytać, czy kościół przypadkiem nie odcinał się od lgbt, bo jeszcze ktoś pomyśli, że popiera xD zebrała się śmietanka tytanów logiki pod tym wpisem xD wtf co to za analogia
  • Odpowiedz
@SuperPanda: Z kim ja rozmawiam? Ile ty masz lat? Obawiam się, że nie zrozumiałaś ironii a włączasz się w dyskusję dorosłych. No nic. Wytłumaczę zatem jeszcze raz: insynuowanie, że kościół popiera neofaszystów, tylko dlatego, że się od nich nie odciął, jest tak samo niedorzeczne, jak insynuowanie, że organizacje lewicowe popierają ISIS, tylko dlatego, że się od nich nie odcięły. Mam nadzieję, że zrozumiałaś. ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz
@Marian_Koniuszko: ponawiam pytanie: potrafisz czytać? twoja nietrafiona ironia została wyżej obśmiana, nie jest to tak samo niedorzeczne, lewica i isis to przeciwne wartości (ba, lewicaprzecież popiera panstwo swiecikie, a isis dyktature religijna), neofaszycie powoluja sie na katolicyzm i urządzają sobie spotkania w kosciele- widzisz jakąś, nie wiem, subtelną różnicę? xD
  • Odpowiedz
@SuperPanda: Miałem rację "byszczaku" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lewica popiera państwo świeckie, ale popiera też imigrantów którzy chcą państwa religijnego. W śród imigrantów byli bojownicy ISIS. Czy zatem Lewica popierając imigrantów popiera ISIS? Nie.

Kościów odrzuca ideologie faszystowską, ale wspiera katolików, w śród których mogą być też neofaszysci. Czy zatem kościół popierając katolików popiera neofaszystów? Nie.
  • Odpowiedz
@Marian_Koniuszko: Nie, nie miałeś racji. Przestań mącić, bo logika jest prosta jak but:
Lewica popiera imigratantów, który uciekają od ISIS (czyli ofiary isis) i na pewno nie popiera braku weryfikacji, ani działań służb, które mają namierzać i wyłapywać potencjalnych terrorystów. Lewica to z założenia przeciwieństwo ISIS, ISIS to przeciwieństwo nowoczesnej lewicy , ISIS potępia nowoczesny, lewicowy zachód.
Neofaszyści głoszą Wielką Polskę Katolicką jako jeden ze swoich głównych postulatów.
Totalny brak
  • Odpowiedz
@SuperPanda: ahahah.

Lewica popiera imigratantów, który uciekają od ISIS

Tak zgadzam się. Powtarzam to po raz kolejny. Czy ty jesteś trzeźwa? Ktoś ci sprzedał alkohol?

ALE... wśród imigrantów, uciekinierów są też terroryści. Idąc tokiem rozumowania autorów tezy z FB można uznać, że skoro lewica nie odcięła się od terrorystów, którzy się wśród imigrantów ukrywają, to znaczy że ich popiera. Bo skoro to, że wśród katolików znajdują się osoby o poglądach neofaszystowskich, którzy uważają, że są prawdziwymi katolikami a kościół się od nich nie odcina ma świadczyć o tym że
  • Odpowiedz
@Marian_Koniuszko: powtarzqsz się XD nie zrozumiałeś, co napisałam- nie interesują mnie jednostki, interesuje mnie ogół, nie niektórzy nacjonaliści to katolicy- całe ONR ma w programie wspieranie katolicyzmu i wspolprace z katolickimi organizacjami, chociazby klub inteligencji katolickiej w lublinie, a w deklaracji ideowej: "Oparcie pojęć Sprawiedliwości, Moralności, Sumienia i Honoru na doktrynie Chrześcijaństwa jako religii objawionej". ONR opiera się na katolicyzmie, to druga najważniejsza w sumie u nich wartośc po narodzie.
  • Odpowiedz
@SuperPanda: przede wszystkim, nie jestem iks de. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

całe ONR ma w programie wspieranie katolicyzmu i wspolprace z katolickimi organizacjami,

całe ISIS ma w programie wspieranie Islamu i organizacji muzułmańskich

gówno
  • Odpowiedz
@Marian_Koniuszko: Daj spokój, powtarzacie się, a @SuperPanda: niestety nadal nie pojmuje, że meritum jest ten żałosny spęd anty teistów i tego dotyczył początkowy komentarz. Cała reszta wynika tylko z niezrozumienia absurdu tej niby "dyskusji"... a swoją drogą o czym dyskutować mogą tacy ludzie kiedy wszyscy podzielają ten sam pogląd?
  • Odpowiedz
@O5KAR: odniosłam do błędnej analogii, którą zastosował prawak w poście wyśmiewającym logikę lewaków, co jest po troszku żałosne xd po to służy opcja odpowiedz, by móc podsumować każdy komentarz, nie tylko komentarz opa. ale mam go już na #czarno, bo równie dobrze mogę tłumaczyć swemu psu całki.
swoją drogą op też #!$%@? logikę "nie potępiasz=popierasz" twórcy wydarzenia tak nie stwierdzili, stąd znak zapytania na końcu xD bo
  • Odpowiedz
@SuperPanda: Analogia jest poprawna, może tylko krzywdzące jest porównywanie "neofaszystów" do masowych morderców. Nadal nie rozumiesz, to nie OP k... logikę, ale ta śmieszna grupa lewych prelegentów, którzy nie wprost ale przez samo tak absurdalne pytanie stawiają tezę. Wrzuć mnie też na czarną listę i w ogóle ocenzurujcie wszystkich, którzy są nie dość postępowi żeby udawać jak światłe i logiczne są takie "dyskusje" między trzema lewusami.

... bardzo śmieszne, naprawdę
  • Odpowiedz