Wpis z mikrobloga

No to (po długiej przerwie) nadszedł czas na rozpoczęcie zapisów do sezonu pierwszego drugiej edycji Igrzysk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli ktoś jeszcze nie przeczytał tego wpisu proszę by to zrobił. Jest tam zawarty wstęp fabularny do sezonu drugiego oraz wyjaśnione są zmiany w systemie zapisów.

Ale zanim do tego przejdziemy zajmijmy się kilkoma sprawami organizacyjnymi:
1. Zapisy trwają do jutra (ale ciężko mi przewidzieć godzinę zakończenia, bo cały plan dnia stoi pod wielkim znakiem zapytania.
2. Po zakończeniu zapisów posprzątam komentarze pod tym postem ze wszystkich obrazków niezwiązanych z kandydatami (więc proszę tu przesadnie nie spamować :3), a następnie zawołam wszystkich ponownie na drugi etap zapisów.
3. Drugi etap będzie polegał na wyłonieniu poprzez głosowanie (plusowanie) 24 zawodników, którzy wezmą udział w Igrzyskach. Każdy może głosować na tyle postaci, na ile tylko chce. 24 postaci z największą ilością głosów wezmą udział w zabawie.
4. Igrzyska odbędą się jak zwykle w niedzielę o 19.

Zasady znacie, proszę o zgłaszanie swoich kandydatów na trybutów w formie
Imię i nazwisko (jeśli posiada) Uwaga! Proszę o pisanie imienia i nazwiska pogrubionymi literami!)
UWAGA, nowość: Pochodzenie, czyli z jakiego anime, mangi, gry etc.
Grafika przedstawiająca twarz trybuta.
Rasa, płeć i inne takie bez znaczenia.
Limit to
jeden kandydat na osobę!

Tym razem kandydatów możecie zgłaszać od teraz do
godziny niestety mi nieznanej 31 marca. Następnie odbędzie się głosowanie na zawodników.

Niezbędnik:
Jeśli nie wiecie o co chodzi polecam przejrzeć tag #rashungergames

Tag do obserwowania/czarnolistowania: #rashungergames
Chcesz być wołany do kolejnych edycji? Zaplusuj ten wpis: http://www.wykop.pl/wpis/19577667/wybaczcie-spam-na-tagu-randomanimeshit-i-spam-wola/ Z innych wpisów
NIE wołam!

Dziękuję @kedzior1916 za grafikę :3**

#randomanimeshit
qqwwee - No to (po długiej przerwie) nadszedł czas na rozpoczęcie zapisów do sezonu p...

źródło: comment_06SLcx03NTet41YvrENafIKN4kis0Wk0.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (102)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @kedzior1916 @wooles @venci26 @bigdomin9 @wykopowy_on @Grajek44 @Hajak @Paratatamango @Pielaheh @Arratay @joookub @BlueFeather @menmikimen @Sentox @Rukashiu @PerfectEquilibrium @ayasecon @Sheta @Izpqcw @POL94 @Pewpewpew @Biszkopcik @Pol_the_Tron @Reina0111 @BlackReven @w0jt1 @Erepstytor @Anon95 @Firedancer @tler @millo216 @kbryla @SzlachcicPolny @Gajeel @
  • Odpowiedz