Wpis z mikrobloga

W końcu! Hajs się nie zgadzał i zrezygnowali z tej debilnej każdorazowej opłaty. "Wycofaliśmy Opłatę Serwisową pobieraną za każdą rezerwację zastępując ją jednorazowym zakupem BlaBlaPass". Do 20 czerwca kosztuje tylko 1 zł za 6 miesięcy, nie wiem jak będzie potem.

"Wsł#!$%@?ąc się w Wasze opinie sprawiliśmy, że wspólne podróżowanie stało się nie tylko fajniejsze, ale i prostsze. Kiedy usłyszeliśmy, że rezerwacja i komunikacja między użytkownikami okazały się zbyt skomplikowane, pracowaliśmy non-stop, żeby to naprawić." #topkek

#blablacar #carpooling #transport
  • 5
@hadrian3: Problem z monetyzacją przedsięwzięcia może oznaczać jego upadek. Twitter też ma takie problemy - wszyscy wiedzą, że jest zajebisty, ale nikt nie wie jak na tym zarabiać.
@BlaBlaCar: O nawet nie wiedziałem, że jesteście na wykopie. Przez te opłaty przestałem korzystać z blablacara a często był alternatywą kiedy nie pasowały pociągi. Oczywiście musicie na tym jakoś zarabiać, ale ta forma była bardzo nieporęczna i dosyć kosztowna. Może uchylicie rąbka tajemnicy i zdradzicie ile będzie wynosiła opłata po pierwszym półroczu?
@hadrian3: Mamy nadzieję, że teraz do nas wrócisz ;) W sprawie przyszłej ceny rozważamy wiele możliwości. Zależy nam na znalezieniu takiej, która będzie odpowiadała naszym użytkownikom podróżującym z różną częstotliwością i preferującym różne rodzaje przejazdów.