Wpis z mikrobloga

Mircy, Mirabelki z #zabrze czy ktoś z Was mieszka w okolicach ul. Czołgistów?
Mam okazję kupić tam mieszkania i chciałbym wiedzieć jak się mieszka w tej okolicy :)
Słyszałem, że jak jest mecz, to zajmują miejsca parkingowe. A coś więcej? Okolica spokojna czy #!$%@? i kradzieże są na porządku dziennym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
@ZawszeWzburzony: Miejsca parkingowe są zajęte w obrębie nawet kilkuset metrów od stadionu. Nawet parking Politechniki Śląskiej jest zawalony samochodami, a jest pół kilometra od stadionu. I jak nie masz zabrzańskich blach, to lepiej schowaj samochód w dniu meczu, bo już raz na Damrota skasowali kilka chorzowskich samochodów( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZawszeWzburzony: Ja mieszkam bardzo niedaleko stadionu. Ogólnie no jest trochę zawalone podczas meczu. Co do spokoju - tak jest w miarę tutaj spokojnie! Choć przyznam no raz mnie napadnięto, ale to było z ponad dwa lata temu...
  • Odpowiedz
@ZawszeWzburzony spokojnie raczej, podczas meczu może faktycznie parkingi pelne, ale też mecze nie są codziennie, żeby to było jakoś bardzo uciążliwe. Nie miałem nigdy obaw wracając tamtędy wieczorem, inne miejsca budzą we mnie większy niepokój, ale Czołgistów idę spokojnie ;)

@Dziadek93 na carrefourze nawet widziałem niektórzy ze parkują
  • Odpowiedz