Wpis z mikrobloga

Jak zabezpieczacie swoje skromne furki fureczki dyliżanse przed kradziejami wozów ?
Kiedyś wpadłem na najtańszy pomysł włożenia komórki z powerbankiem i podłączeniem do akumulatora, schowaniem w podsufitce lub za schowkiem, zrobić Team viewera + apkę z trackingiem tel + antena.

Ale jeśli znacie coś sprawdzonego kompleksowego w 1 pudełku z dobrą cenę to dajcie znać :)

TAK WIEM, pro złodzieje używają zagłuszaczy sygnału. Ale pro złodzieje nie kradną tanich aut, a jak kradą to zagłuszaczy pewnie nie biorą. ( takie wyobrażenie mam. )

#samochody #motoryzacja #gps
  • 9
najtańszy pomysł włożenia komórki z powerbankiem i podłączeniem do akumulatora, schowaniem w podsufitce lub za schowkiem, zrobić Team viewera + apkę z trackingiem tel + antena.


@ShpxLbh:
O #!$%@? stary XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Zajebiscie tanio, pewnie i solidnie. Jezu
Odcięcie paliwa i blokada skrzyni. Resztę pomysłów to wiesz gdzie możesz sobie schować
@ShpxLbh niełatwy temat ... idealnych rozwiązań pewnie nie ma . myślę że gdybyś miał znajomego z kryminalnej lub chociaż drogówki to mógłbyś pogadać i mieć więcej info co ginie , kiedy gdzie , czy coś odzyskują jaka jest wykrywalność itp
sam bym chętnie posłuchał kogoś takiego i jakieś wnioski wyciągnął