Wpis z mikrobloga

@kylkson Nom słyszałem "Lukier" w radiu centrum wczoraj i po powrocie do domu ich znalazłem i napisałem do Pauliny - wokalistki i dziś mi pisała, że płyta juz wysłana :D
@berials: Niestety za nim akurat nie przepadam, wybacz ( ͡° ʖ̯ ͡°) Z takich alternatywnych rzeczy to w sumie ciekaw jestem debiutanckiej płyty Zagi, nie wiem czy o niej słyszałeś?
@berials: No to przegapiłeś ten darmowy koncert ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spragnieni Lata 2015.
No właśnie niet, ale na pewno na Medykalia na Domowe Melodie i Spring Rolls no i obowiązkowo na Kozienalia bo od paru lat robią dobrą robotę jeśli chodzi o zapraszanych artystów :)
@kylkson nie no na cydrze tez byłem :D tam też była chyba wtedy przybysz i ten gość z lbn.. co nie ma dla ciebie miłości bo ktoś tu był przed tobą :D domowych melodii nie znoszę :D byłem na koncercie i za dużo słodyczy jak dla mnie ale kozienalia to fakt, że rewelacyjni artyści, szczególnie na małej scenie
@berials: No za Domowe Melodie raz zapłaciłem i wincyj nie mam zamiaru ale za darmo to bardzo chętnie!
To był Skubas :D Btw staram się być takim lekkim lokalnym muzycznym patriotą i śledze na bieżąco jak się rozwijają lubelscy artyści. Ostatnio głośniej się robi o SUumoo ale wolałem ich pierwsze nagrania i pierwsze wcielenie (ParaVan) niż to co grają teraz.

A tak poza tym to oczywiście na bieżąco śledzę co tam
@kylkson Skubas racja, widziałem go na openerze pierwszy raz live i bardzo lubię, a co do domowych to mam tak samo z tym, że nawet za free bym nie skorzystał, chociaż na medykalia mam blisko ;P

A co sadzisz o tych dzieciakach z the dumplings? Jak dla mnie mogliby trochę bardziej wyluzować, chyba że to zrobili bo dawno ich nie widziałem live