Wpis z mikrobloga

Dziewczyny, chodziłyście w szpilkach marki KULIG?

Jestem fanką szpilek SALA, za klasę i wygodę, szukając takich natknęłam się na szpilki KULIG, które w opisie i tytule mają nazwę SALA, jakby były z jednej grupy... ale informacji na ten temat nie mogę znaleźć.
Z wyglądu uderzająco podobne, sala są dla mnie sprawdzone, kulig 50 zł tańsze i nie wiem czy ryzykować.

#rozowepaski #pytanie #modadamska #mirabelkipolecajo #buty
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kwiatencja: bo chcę wyjść rano na ok. 4-5 h i nie wiem, czy bez kremu będzie się słabiej trzymać itp. Czy krem pełni jakieś funkcje utrwalające, scalające podkład z cerą, czy daje się go pod podkład, tylko żeby wygładził
  • Odpowiedz
@DziewczynaMirka: haha stalking level pro, Ty dziewczyno, mam (liczę) 4 pary szpilek, czerwone będą 5; mam jeszcze 2 pary długich kozaków na słupku, może i nie noszę na co dzień, ale też nie 3 razy w roku, lecz częściej :D
ale i tak najbardziej kocham adidasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: jezusie
Ja mam jedne szpilki, jedne lity i raczej chodzę po prostu na platformie z obcasem w sezonie jesienno-zimowym, a tamte cuda to na jakieś okazje wielkie i chyba ostatnią taką okazją była matura xd Tak to trampki i baleriny jak jakaś gimbusiara.
Ale podziwiam mocno, to piękne.
  • Odpowiedz
@DziewczynaMirka: o balerinach kiedyś gadałyśmy :D ja niska i czuję się w nich jak kaczka, szpilki dodają mi cm, smukłości i pewności siebie :D u Ciebie pewnie lepiej z tym, tak kojarze
ale nie to, żebym jakoś super umiała w nich chodzić
posiadam i czasem zakładam, na co dzień nie ma opcji
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: Aaaaa #!$%@?, rzeczywiście gadałyśmy :D
Ja mam 163 cm, więc też wzrostem nie kozaczę, ale no jakoś tak nie wygląda to źle. Ale no teraz po tym, jak chodziłam tyle miesięcy na obcasie, to serio jak kaczka w balerinach i tak aż mi dziwnie.
I tak jak potrafisz chodzić to jest wow! Ja tylko w pomieszczeniach. Platformy są spoko, takie coś pomiędzy xd
  • Odpowiedz
@DziewczynaMirka: ja mam prawie tyle samo xD

btw, ja szpilki głównie lubię na platformie, są wygodne, a te SALA kupiłam z polecenia kumpeli elegantki, jako zielona w łażeniu w obcasach, poleciła, że wygodne stabilne

np moje ulubione, mam dokładnie o te http://www.style4you.pl/buty-skorzane-na-obcasie-czarne-sala-1338.html i przetańczyłam w nich parę nocy do białego rana i wytrzymałam w nich wiele godzin, i dalej je noszę, polecam

p.s. żeby nauczyć się chodzić w dziadach, właśnie
aloszkaniechbedzie - @DziewczynaMirka: ja mam prawie tyle samo xD

btw, ja szpilki ...

źródło: comment_3GIrpbe0tSoMgcsfVpwOBuaMTzHcm6U2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: Oo, fajne bardzo!
I nie są takie #!$%@?, że stopa jest w tej mega dzikiej pozycji. W sumie te platformowe dużo tu też robią roboty. Moje jedyne szpilki też mają dodatkowo platformę i tak w porównaniu do jakichś, co tam kiedyś założyłam, to też wygodne i na studniówce całą noc miałam i było dobrze. Zresztą te na platformie jakieś takie ładniejsze i nowocześniejsze mi się wydają.

No ja to
  • Odpowiedz
@DziewczynaMirka: hyhy nie przesadzajmy, trochę chomik byłam :/ niby #!$%@? na buty nie mam, a chiałam mieć i z czerwonym spodem na imprezy i nude lakierowane i beżowe takie biznesowe do pracy (a w obecnej pracy chodze w dziurawych dzinsach i adidasach, taki mamy klimat); i się nazbierało - ja na co dzień luzara i bliżej mi do dresiarstwa niz do francji elegancji, ale jak się już odchamię, to z
  • Odpowiedz