Wpis z mikrobloga

#depresja ##!$%@?

Dobry dzień, nie ma co.

Wczoraj po raz pierwszy spędziłem większość dnia w łóżku. Ruszyłem się dopiero po 19, a i to tylko po to by pograć w czołgi z Mireczkami. Nie pamiętam już kiedy wybrałem się na spacer. Ściany mojego pokoju stają się coraz bardziej przyjazne. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dowiedziałem się też, że owszem, podwyżka podwyżką, ale przy okazji tną godziny więc w sumie zarobię więcej na godzinę, a ogólnie tyle samo. Zajebiście. Czysta magia.

Do tego coraz mocniej wzbiera we mnie ochota żeby po prostu bez powodu siąść i rozpłakać się. Ledwo się hamuje w robocie.

Nie sądziłem, że zwiększenie dawki Depralinu da aż takie negatywne efekty ()
  • 12
  • Odpowiedz
@Kofi: to jest jeszcze bardziej dobijajace, bo dopiero co wykupiłem dwumiesięczny zapas Depralinu, co mocno odbiło się na mojej kieszeni (ಥಥ) na wieczór mam Trittico i to akurat dobrze trzyma, ale wejście na 2 tabletki depralinu dziennie robią mi chyba coraz gorzej. ()
  • Odpowiedz
  • 2
@dastarichoff trittico to bardzo stary lek, domyślam się że lekarz też. Teraz są dużo nowocześniejsze leki, działające dużo szybciej z powolnym uwalnianiem
  • Odpowiedz
@Kofi: lekarka okolice 40tki. Poruszę temat trittico na następnej wizycie, dzięki za tipa.

Orientujesz się, czy mogę trochę poprawić swoją sytuację rozbijając dawkowanie Depralinu na 2 pory zamiast jednej?
  • Odpowiedz
  • 1
@dastarichoff oj co do dawkowania porozmawiaj o tym z lekarzem. Warto abyś też zmierzył sobie ciśnienie przed i godzinę po wzieciu leku bo niektóre powodują obniżenie i przez to człowiekowi się nic nie chce robić
  • Odpowiedz