Wpis z mikrobloga

@fegwegw: Nie jest ci głupio tak samemu się poniżać i robić z siebie legitnego barana? Mógłbyś zagrać jakąś drugorzędną rolę w filmie Idiokracja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pisz coś jeszcze, bo się rozpędziłeś i dostarczasz mi prawdziwej rozrywki. To jak oglądać szczura za szybą, który próbuje rozwiązać jakieś przerastające go zadanie.
@fegwegw: Z tym, że rolex za 15 dolców i goophone są robione z kiepskiej jakości materiałów i z innego projektu.

Takie swetry są szyte przez tą samą Chinkę z tego samego materiału. Różnią się jedynie metką.
@AlabamaMama: Ale czemu w ogóle rozmawiamy o mnie? :D Rzuciłem opowi przykład dobrze wyglądającego kardigana, a zleciała się banda wykopków, których jego cena piecze w dupę jak by co najmniej byli zmuszeni do kupna.
@fegwegw: po czym kolega wnosi, że ten sweterek dobrze wygląda, skoro widzimy jedynie zdjęcie i nie jesteśmy w stanie ocenić jakości? ( ͡° ͜ʖ ͡°) już sama obecność sztucznych włókien każe mi powątpiewać w wytrzymałość produktu - zasadniczo nie znam się, ale nie wiem czy snobizm się leczy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@fegwegw: gratuluję, jak sądzę jedynie argumenty personalne Ci wychodzą? :D zadałem proste pytanie - po czym wnosisz, że ten produkt jest wart swojej ceny? nikogo nie osądzam. nie mój cyrk i nie moje małpy, ale nie zniżę się do poziomu dyskusji o rolexie za 15 dolców i myphonie xD każesz ludziom #!$%@?ć, choć sam nie masz totalnie niczego co obroniłoby twoją tezę, elo ( )