Wpis z mikrobloga

  • 1
mircy, mam problem. jest sobie tresc pochodzaca z wysywiga (summernote). w wyswietlaniu musze pociac ta tresc na dwie czesci zeby w srodek wsadzic reklame. jak to zrobic w #php - nie wiem z jakich tagow bedzie skladac sie content wiec np loadhtml i petla po tagach odpada. problem jest dla mnie wazny bo utknalem na nim konkretnie... #webdev
  • 11
  • Odpowiedz
@IrvinTalvanen: o, to jest swietne bo zachowalo mi wszystko wewnatrz - ale w samej tablicy przez $paragraphs = $long_descriptionDOM->getElementsByTagName('p'); brakuje wszystkich pozostalych tagow, np jesli dokument zaczyna sie od to jego tam nie ma
===================
  • Odpowiedz
@cube: jak wyżej masz coś jeszcze to już jest problem. A może lepiej po prostu zostawić to dla JS i doklejać reklamę dynamicznie? Odpada wtedy grzebanie się w HTMLu całkowicie bo nie przebudowujesz całości tylko dorzucasz swój kod w strukturę.
  • Odpowiedz
hmmm dość dobrze sprawdza się to

$longdescriptionDOM->loadHTML((mbconvertencoding($content, 'HTML-ENTITIES', 'UTF-8')));
$xpath = new \DOMXpath($long
descriptionDOM);
$paragraphs =
  • Odpowiedz
@goodghost: problem w tym, że artykuły będą też importowane z zewnątrz - w takich wypadkach reklama wyświetli się na końcu artykułu - być może do zaakceptowania...
  • Odpowiedz