Wpis z mikrobloga

@tenji: a cieszysz sie, ze to TY TY TY bedziesz placil podatek stsowi fortunie czy totolotkowi? Bet365 przynajmniej odprowadzalby podatek od zyskow. Ale w Polsce jak w lesie #!$%@?. Nie, w Polsce jak w chlewie obsranym gownem.
  • Odpowiedz
@tenji: Odprowadzaliby tak jak w kazdym cywilzowanym europejskim kraju, gdzie ten rynek jest uregulowany. STSom i innym polskim bukom silny konkurent w postaci bet365 bylby niepotrzebny. Nie dosc, ze kursy wyzsze to nie narzucaja podatku na gracza.
Czekam jeszcze az ustawa uderzy w poker. Co za #!$%@? kraj.
  • Odpowiedz
@majestatyczny: A nie pomyslales, ze to wlasnie przez nie placenie podatku wlasnie oferuja troche wieksze kursy. Zwykle przekrety na nie placeniu podatku przez takich bukmacherow jest dla mnie rownoznaczne z mafia paliwowa
  • Odpowiedz
@tenji: > A nie pomyslales, ze to wlasnie przez nie placenie podatku wlasnie oferuja troche wieksze kursy. Zwykle przekrety na nie placeniu podatku przez takich bukmacherow jest dla mnie rownoznaczne z mafia paliwowa

To nie jest taki prosty temat - prawo do 1.04 było ułomne, bo PO nie notyfikowało ustawy (teraz PiS robi wszystkie kroki tak jak trzeba na chwilę obecną).

@Zuben: > ale to prawo krajowe wymaga
  • Odpowiedz
@Zuben: Czytaj całe zdanie, a nie wyrywasz je z kontekstu - pisałem o tym, że gracz nie musi płacić tego podatku (mogłaby to robić n.p. firma bukmacherska w zamian za obniżenie kursów).

W forbecie n.p. gracz płaci tylko połowę podatku.
  • Odpowiedz