Wpis z mikrobloga

Mirki zwizualizowałem sobie moje marzenie zrealizowania wspólnej sesji razem z Piotrem Żyłą. Jako, że bardzo mocno tego pragnąłem, udało mi się wprowadzić mój zamysł w życie, czego efekty czekają na was pod tym linkiem:

http://bit.ly/DandysiLubiąBrąz

Nie pytajcie mnie jednak, co też przytwierdzone jest do tego skórzanego rzemienia, który przecina jego pierś niczym pas od wiedźmińskiej pochwy. Mając na uwadze nieobliczalność, z której "Wiewiór" słynie zwyczajnie i po ludzku bałem się zapytać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #menswear #klasycznaelegancja
Pobierz UszatyBloger - Mirki zwizualizowałem sobie moje marzenie zrealizowania wspólnej sesji...
źródło: comment_VtOuvH5P9V2fT6ajE646qjDCN1WTpwaY.jpg
  • 17
Używanie tylko granatu, beżu i szarości jest dla słabych,


@UszatyBloger: nie powiedziałbym, że Leśniak jest "słaby" zwłaszcza, że jego zestaw wygląda o niebo lepiej.

Te bordowe spodnie to mi się co najwyżej kojarzą ze studenciakami i bazarem.
@UszatyBloger: mam takie niestandardowe pytanie dotyczące spodni - używasz jakiegoś sposobu, by nowa para była "wygodniejsza"?
Bo ja bardzo nie lubię nowych spodni, czasami potrafią przeleżeć długie miesiące aż zmuszony zacznę je nosić. Zwyczajnie nie lubię uczucia nieznoszonego materiału na nogach i często już po kilkunastu minutach jedyne o czym myślę w ich kontekście to jak najszybciej je zdjąć i kończy się na tym, że mając kilka par nowych, codziennie noszę