Wpis z mikrobloga

@Stitch: Tylko pytanie co oznacza "celebryta" na wykopie? Dla mnie "kimś" jest @Trollsky bo potrafi zrobić coś wspaniałego z kawałka stali i drewna, czy ten gościu który lepi traktory z plasteliny, bo robi to co lubi i cieszy się tym. Oskarek jest jak Feuer, dorobił się, i chce się tym każdemu pochwalić. Mi to nie przeszkadza, ani mnie nie boli.
  • Odpowiedz
@brick: ale stary, zrozumi. Mi nie chodzi teraz totalnie o jego osobe. Podchwycilem temat podwojnych standardow, bo troche mam wrazenie, ze niektorzy powazne o tym pisali, ze ktos celebryta to mozna go poblazliwie traktowac. Totalnie pomijajac juz oskarka, bo niech sobie pisze mam to gdzies, i tak nie widze jego wpisow
  • Odpowiedz
  • 3
@brick celebryta to dokładnie to samo, co poza wykopem i dokładna odwrotność Twojego przykładu, czyli jest znany z niczego i dlatego jest znany. :)
  • Odpowiedz
@Stitch: Nie sądzę, aby ktokolwiek traktował go faktycznie jako "celebrytę". W kontekście takiej strony jak wykop.pl to chyba nawet nie jest możliwe :) To raczej ironia była, bo w sumie kasą można zaimponować naprawdę słabym ludziom.

  • Odpowiedz
@brick: przejdz sie na wypok party i powiedz mi, ze niektorzy nie sa "celebrytami" ;)

i oj zdziwilbys sie wlasnie ilu wypokowych celebrytow traktuje ich tak samo w realu
  • Odpowiedz
  • 1
@brick dla przykładu ja nie i stąd moje zdziwienie wyżej, że ktoś w ogóle daje #!$%@? o jakiegoś gościa na wykopie tylko dlatego, że zaczął wpisy wrzucać pod tagiem. W ogóle skąd ta dyskusja się wzięła, ja nie wiem. XD
  • Odpowiedz
@Stitch: No kurde, jak ktoś nie ma własnych wzorów to szuka jakichkolwiek :D Może przyjedzie i będzie stawiał wszystkim kolejkę za kolejką? ;) Darmowy alkohol to zawsze darmowy alkohol. Będę opowiadał pół nocy historie z pracy i też zostanę celebrytą. Mogę nawet pokazywać zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@enjoi: Kurde, ja sam czasem czuje się jakbym był generatorem głupich wpisów, ale mnie nie obserwuje
  • Odpowiedz
@enjoi: No czy czuje się celebrytą i czy będzie stawiał wszystkim kolejkę w przydrożnych barach ;) Może też wszystkim tankować do pełna :D Taki asystent ministra z MON-u ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Stitch: Ja Ci mówię. Jak ktoś nie ma jakichś sensownych wzorców to weźmie to co będzie łatwiej dostępne. W życiu codziennym to będzie jakaś nierealna gwiazda z TV śniadaniowej, a na wykopie jakas lokalna :)
  • Odpowiedz
  • 0
@brick mylisz celebrytę ze sponsorem, ale na to drugie trzeba sobie zapracować, żeby skorzystać z darmowej kolejki w barze.
  • Odpowiedz
@Stitch: No tak.. Tylko czego nie będziemy traktować jako spam? Lista którą ostatnio zrobiłeś to w zasadzie komplet zadawanych pytań więc można je traktować jako spam. Tylko wtedy #motocykle będzie jak elektroda. Pytanie czy o to właśnie chodzi?
@enjoi: Ej no jak chce być sławnym to musi jakos się wykazać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kupienie pół litra dla każdego i zatankowanie wszystkich
  • Odpowiedz