Wpis z mikrobloga

Uwaga, uwaga!

Minął już ROK od kiedy dołączyłem do Radia Wolne Mirko FM!

Rocznica mojej pierwszej audycji wypadła dokładnie 18 marca, nie miałem jednak możliwości przygotowania czegoś w ten dzień ze względu na #slaskiewykopparty, także dzisiejsza audycja, to audycja urodzinowa :)

Chciałbym podziękować w tym momencie wszystkim słuchaczom - szczególnie tym stałym, ale i tym którzy wpadli do mnie chociaż raz. Dziękuję także naszemu szefowi @beroslaw, bez którego cały ten grajdołek nie miałby miejsca. No i dziękuję wszystkim pozostałym prezenterom za owocną współpracę nad różnymi projektami i udział w całym tym przedsięwzięciu razem ze mną.

Zanim przejdę do prezentów, to zapowiem co czeka nas dzisiejszego wieczora (startujemy standardowo o 20:00). Stworzyłem setlistę złożoną z kawałków, które najbardziej zapamiętałem i do których najczęściej wracam, na podstawie wszystkich utworów przeze mnie zaprezentowanych. Będzie więc dzisiaj bardzo subiektywna audycja "the best of #muzykaparanoika" - a więc po raz pierwszy, i jak na razie ostatni, zagramy utwory już wcześniej na niej zagrane.

Garść statystyk po roku grania w RWM FM:

- Zagrałem dla Was 760 niepowtarzalnych utworów na audycji #muzykaparanoika
- Grałem dla Was przez 4569 minut
- Najdłuższa seria moich audycji to 12 tygodni pod rząd (po dołączeniu do radia), a najdłuższa przerwa w graniu to 2 tygodnie bez audycji
- Średnia długość moich audycji to 89 minut
- Zagrałem 45 audycji #muzykaparanoika (ta będzie 46), 6 audycji #mirkodens (w tym jedną wspólnie z @beroslaw) oraz jedną audycję #proagresywa

No i żeby nie być gołosłownym, czas na #rozdajo! Skoro to urodziny, to do wygrania na dzisiaj nic innego, jak flaszka wódki, która zostanie rozlosowana wśród plusujących. Udziału nie biorą zielonki i pozostali członkowie ekipy radiowej - w końcu gramy dla Was a nie dla samego siebie ;) Ogłoszenie wyników nastąpi po audycji.

Zapraszam do odbioru - godzina 20:00 w #rwmfm!
______________________
Radio Wolne Mirko FM
Ramówka, Czat, Spamlisty
Pobierz aplikację mobilną
Obserwuj tag #rwmfm

mpower - Uwaga, uwaga!

Minął już ROK od kiedy dołączyłem do Radia Wolne Mirko FM!
...

źródło: comment_DuPQeb3mR8GtaQdPG6Ga8UCozaEvrPvX.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: a co możemy Twoim zdaniem jeszcze zrobić? Było organizowane kilka #rozdajo(dzisiaj kolejne), byliśmy kilka razy na pierwszych miejscach w gorących na mikroblogu i na głównej wykopu(tak jak dziś), audycje są zapowiadane tutaj prawie codziennie i wołane są spamlisty. Nie zmusimy nikogo do słuchania, a też nie ma pieniędzy na reklamę komercyjną, bo nikt na tym radiu nie zarabia. Jeśli masz jakieś konkretne pomysły, jak zwiększyć popularność
  • Odpowiedz