Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy i Mirabelki!

TL,DR
Zbieram (żebrzę) kasę na powrót do Polski, bo zgubiłem szmal na to przeznaczony i za ostanie judaszowe srebrniki wyślę pocztówki z Bolivii, (3 dolary + co łaska) lub potem z Argentyny (za miesiąc 4usd + co łaska) oraz kupię czapeczki z alpaki i jak wrócę w maju to zaczne ich redystrybucję.... (miejsca mam w bagażu na okolo 100 myślę...)
#rozdajo też jest w planach.

Parę fotek na początek  http://imgur.com/gallery/LuvSO

Wersja dłuższa...

Jako że zaliczyłem kiepski start w Boliwii i dzień przed wyjazdem z Buenos Aires do La Paz zgubiłem w taksówie 1400 eurasów (w teczce z dokumentami) czyli mój fundusz powrotny do PL, wpadłem na pomysł pokroju #cebuladeals i jako że zabawię jeszcze około miesiąca w #podroze w La Paz i okolicach, może ktoś zechce mnie wspomóc w zbiórce kasy na powrót (mam ok 600 usd na pamiątki, życie i powrót do Buenos Aires) i zechce #pocztowki stąd (kosztuja w sumie: pocztówka 3-5 BOB + 15 BOB znaczek czyli około 3 dolarów + twoja co łaska a dla mnie #profit) to proszę uderzać na priv z adresem. Jedynym mankamentem jest to że nie posiadam żadnych kont bankowych dlatego poprosiłem użyszkodnika @Marcinowy

mBank 05 1140 2004 0000 3402 7626 3643  numer BIC/SWIFT dla zagranicznych przelewów: BREXPLPWMBK  i w tytule przelewu niech wpisują ''Wykop.pl - Nick - Darowizna''

Proszę pisać, nick z wykopu, adres i ile mi rzuciliście na tacę ;)

I na jego konto proszę wplacać i uderzać do mnie z adresem, człowiek jest zaufany i uczciwy, na pewno kupi mi bilet lub przesle hajs, a jak przyjade w maju z Hameryki to zacznę wysyłkę czapeczek (czytaj dalej)...

Druga opcja wplat kasy to portfel do bitcoina:
14Y3DLHrXo3Vmzi4AamM5dxgijHu6ahUr2

ktore moge przekonwertowac na dolce na localbitcoins. 2 pocztowki juz wyslalem za swoje i z dobrej woli do 2 wykopkow, stad oraz z Argentyny.

Dodatkowo mam mozliwosc przywiezc czapeczki jak ta na zdjeciu z welny Alpaki rozne kolorki jak bedzie zainteresowanie to pocykam wiecej zdjec. Sa cieple a jendoczesnie lekkie i cieniutkie opyle po 15 dolcow (w PL 25usd sprawdzcie sami), zajmuja malo miejsca wiec w bagazu ponad setka sie zmiesci ( ͜͡ʖ ͡€) wiem ze troche #januszebiznesu ale jestem troche w ciemnej zupie i musze korwinowac...

W razie czego wpisujcie tez nr telefonu dodam was do grupy łocapowej aby informowac o po(d)stepach...

#spam #bolivia #argentyna #podroze #amerykapoludniowa #modameska  #modadamska no i tradycyjnie #rozdajo bo powiedzmy trzy czapeczki rozdam wsrod plusujacych - btw sorry za spam tagami mozecie zaczac wylewac na mnie pomyje :( ale czuje cisnienie i musze inaczej sie udusze...
  • 18
  • Odpowiedz
@MichalQ20: uprzejmie donosze ze obywatel popelnil napewno myslozbrodnie a byc moze odwazy sie przywiezc walizke odziezy warta na czarnym rynku 1k usd... tak powinienes zaczac swoj list denuncjacyjny :D
  • Odpowiedz