Wpis z mikrobloga

Tak więc stałem się posiadaczem AR156 2.4 M-jet . Póki co jestem bardzo zadowolony. Chciał bym też podziękować paru osoba z tąd które pisały mi że samochud naprawdę daje radę i "#!$%@? w fotel" - jest to prawda.
Z bólem stwierdzam że półosie stanowią problem, z drugiej jednak strony wszystkim malkontenta mogę powiedzieć "a jak tam w waszej astrze/golfie radzicie sobie z tak wysokim momentem obrotowym" ( ͡ ͜ʖ ͡)

Uprzedzam pytania: szwagier ma lawetę i uprawnienia.

#alfaholicy #alfaromeo #samochody
  • 29
  • Odpowiedz
@xSQr: Mam znajomą której stwierdzili jak była dzieckiem, ale po prostu czytała dużo książek i zobacz, wyleczyła się. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Nawoja: Nie czytałam po puki.
  • Odpowiedz
  • 0
@xSQr: Mam znajomą której stwierdzili jak była dzieckiem, ale po prostu czytała dużo książek i zobacz, wyleczyła się. ( ͡ ͜ʖ ͡)


Niech pierwszy rzuci kamień ten co jest bez winy.
Przeczytaj zdanie które napisałaś tak z 20 razy, przecież ono nie ma sensu. Chyba powinno być "zaczęła czytać dużo książek"

Buziaczki, pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@xSQr: Mam znajomą której stwierdzili jak była dzieckiem, ale po prostu czytała dużo książek i zobacz, wyleczyła się. ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Twinkle: Tego się tak nie leczy i jest to faktyczne zaburzenie rozwojowe a nie wymysł rodziców. Łatwo jest kogoś wyśmiać bo robi błędy - ale potem takie dzieciaki wycofują się, tracą poczucie wartości, załamują się albo nawet popełniają samobójstwa bo cała
  • Odpowiedz
@Pan_kurczak: Nie zaczęła, czytała przed stwierdzeniem, Złotko.

@xSQr: Wiem, ale to nie są lata 90, że to się wyśmiewa, a leworęcznym dzieciom wpisuje jedynki, bo nie piszą prawą (w taki też sposób chłopak z mojej byłej klasy był zmuszony do nauczenia się).
  • Odpowiedz
@Twinkle: Wiesz ile lat ma OP? Wiesz również do jakiej szkoły i przedszkola chodził - bo może nie trafił pod dobrą opiekę tylko do "przechowalni" a rodziców też to średnio interesowało. Mózg jest "plastyczny" i do pewnego wieku można takie problemy korygować ale u dorosłego człowieka to droga przez mękę rzadko zwieńczona sukcesem. Wierz mi na słowo lub nie - ale do dzisiaj w małych miasteczkach albo na wsiach pracują
  • Odpowiedz
@xSQr: Czy ja napisałam, że on się nauczył czytając?
Wystarczy, że spojrzysz na to jak Ty byłeś traktowany, a jak traktowana jest Twoja córa.
  • Odpowiedz
Wystarczy, że spojrzysz na to jak Ty byłeś traktowany, a jak traktowana jest Twoja córa.


@Twinkle: Różnica kolosalna, masz rację. Trudno to nawet porównywać. Być może tutaj źle cię zrozumiałem i połączyłem "naukę z czytaniem":

w taki też sposób chłopak z mojej byłej klasy był zmuszony do nauczenia się.


Kajam się, przepraszam.
  • Odpowiedz
@xSQr: Teraz masz nawet szkoły dla dzieci autystycznych


@Twinkle: To jest dyskusyjny temat wśród specjalistów i nie każdego autystę trzeba posyłać do szkoły specjalnej. Poziom zaburzenia dobiera się bardzo indywidualnie. Są teraz szkolenia dla zwykłych nauczycieli, można dziecku dać nauczyciela "cienia", można dać wspomagającego w normalnej szkole i "integrować". Poziom wiedzy rodziców a zatem i stosunek innych dzieci do nich teraz też jest lepszy. Moja córka chodzi do
  • Odpowiedz
@xSQr: Możliwe, rozmawiałam z dyrekcją takiej szkoły i cały budynek jest dostosowany pod takie zaburzenia. Z resztą ba, kobieta nie zatrudniłaby nigdy nikogo nieodpowiedniego, bo sama ma autystyczne dziecko.
  • Odpowiedz
@xSQr: Jeszcze chciał bym. Masakra jakaś, że tyle błędów może zrobić ktoś starszy niż 18 lat. I to jeszcze przez przeglądarkę gdzie jest wbudowany automatyczny słownik.
  • Odpowiedz