Wpis z mikrobloga

@variss: w kazdym klubie a szczegolnie nad ranem w pubach mozna spotkać X "duzo ważących" panien ktore gotowe sa dawac kazdemu kto tylko zaproponuje zabranie ich do domu. To m.in stad wzial sie mit o "ciapatych ktorym Polki daja jak opetane" bo przyjezdnym z Afryki i Bliskiego Wschodu dodatkowe kilogramy (nawet jak jest ich b.duzo) zupelnie nie przeszkadzaja a normalnie wygladajacy Polacy sie nimi nie interesuja. Byl kiedys taki klubo-pub w
@ajatollah_chomeini: Ajatollah Chomeini <3 <3 (ʘʘ). Iranczycy nie maja wg sredniej wiekszych #!$%@?ów od Słowian - maja mniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°). @Wesoly_Kartofelek: eeeeeee, no tak jakby... a tak powaznie to bylo najdluzej (poza Lemonem) otwarte miejsce na tej ulicy. No i Arabki tez tam przychodzily. Nie zaszkodzilo raz na jakis czas na 5 minut zajrzec ( ͡° ͜ʖ ͡
@abunasrallah Mam podobną historię prosto z Poznania, pracowałam jako barmanka w barze z shisha zarządzanym przez Turka - co wabiło do knajpy cały poznański Erasmus i wszelkich ciapatych grubo po 30. Rządne ich narządów big FAT mammy oraz mniej urodziwe dziewczęta miały w czym wybierać.
@Szkotka: jak widac kazde miasto mialo swoja Shishe. W 50% przypadków zresztą to byl calkiem uczciwy deal - zarówno taka pani jak i pan imigrant dostawali to czego chcieli. Znaczy sie i jedna grupa i druga znalazła swoją niszę i wszyscy byli happy. Ale tam przychodziło tez te drugie 50% kobiet ktore naprawde wierzyly ze znajda tam swojego arabskiego szejka ( ͡° ͜ʖ ͡°). No może nie
@abunasrallah: historia z wczoraj. Na basenie, gruba blondynka z Polski i mokebe z jakiejś Nigerii przyssani do siebie, nic sobie nie robiący z przechodzących obok ludzi. Refleksja naszła mnie podobna, schemat jak ze stereotypów.
@abunasrallah U nas były najczęściej dwa typy: szukający panny na jedną noc o średniej zasobności portfela młodziaki (widocznie łowy na mieście okazywały się bezowocne) i żonaci w rodzimym kraju #!$%@? o grubym na pozór portfelu i paskudnej aparycji. Ci drudzy, książęta poznańskich kebabiarni, jako, że traktowali kobiety jak ścierwo, cieszyli się wyjątkowym powodzeniem u grubych blond loszek.