Wpis z mikrobloga

Mam w planach kupić sobie #dron MJX bug 3. Cena to około $100, co sądzicie o parametrach?
parametry ogólnie bezszczękowiec to plus, a reszta? Warto zaznaczyć ze jestem raczej amatorem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może lepiej kupić coś lepszego a używanego?
#drony #rc #fpv
  • 13
  • Odpowiedz
@saxery: Bugs 3 dziś do mnie przyszedł :) zrobiłem wstępny przegląd i jakość wykonania jest bardzo dobra. Na YT jest sporo materiałów i wszystko wydaje zgadzać się z tym, co tam jest mówione. Wykonanie jest pancerne i obudowa spokojnie przeżyje kraksy. Konstrukcja trochę przypomina mi F450, ale oblaną plastikiem. Transmiter niestety zabawkowy (to w sumie jedyna wada), ale ma telemetrię.
Bezszczotkowy na pierwszego drona się NIE nadaje. Nie kupuj też żadnych
  • Odpowiedz
Bezszczotkowy na pierwszego drona się NIE nadaje.


@tmb28: Jestem zielony jak trawa, mógłbyś pojaśnieć dlaczego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na alledrogo wyszukałem phantoma II używanego (wiadomo, "latał tylko 4 razy...") za około 1k, źle chyba nie jest
  • Odpowiedz
@saxery: dlatego ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jest efekt spotkania rozpędzonego śmigła z ciałem.
Na pierwszego najlepiej kupić sobie zabawkę z malutkimi silnikami i zębatką. Na tym załapiesz wczucie, jak zachowuje się statek powietrzny i wyrobić sobie pamięć mięśniową w palcach. Oczywiście wielu ludzi od razu kupuje od razu Phantoma i uczy się latać na wszystkich wspomagaczach. Ale jak cokolwiek pójdzie nie tak...
tmb28 - @saxery: dlatego ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jest efekt spotkania rozpędzonego śmigła z ci...

źródło: comment_oc2sJy79f66eixeU0RPSxgxW1SlmqRuf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz